‘Küçük Başkan’ın ziyaret isteği yerine getirdi 10.6.2009

Başkan Kadir Topbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kendisini ziyaret eden Beyazıt Ford Otosan İlköğretim Okulu öğrencilerini ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, üstün zekalı çocukların eğitim gördüğü Beyazıt Ford Otosan İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Okulun öğrencilerinden ve öğretmenlerinden oluşan bir heyet 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etmiş, Başkan Topbaş makamını okulun öğrencilerinden Mustafa Utku Burgut’a bırakmıştı.

İdealinin belediye başkanı olmak olduğunu vurgulayan 4. sınıf öğrencisi ‘Küçük Başkan’, Beyazıt Ford Otosan İlköğretim Okulu’nun bazı ihtiyaçları olduğunu belirterek, Özel Kalem’den Mayıs ayında bu okulun ihtiyaçlarını yerinde görmek için randevu alınmasını istemişti.

Okulu ziyaret ederek ihtiyaçları ve eksikleri yerinde gören Başkan Kadir Topbaş, bahçeye bir voleybol sahası yapılması ve öğrencilerin diğer malzeme ihtiyaçlarının giderilmesi için talimat verdi. Ziyaretin sonunda Başkan Kadir Topbaş, öğrencilerle ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.