TÜMSİAD’dan İBB’ye ziyaret 9.8.2016

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan ve beraberindeki heyeti ağırladı. Doğan, 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaşanan katliam nedeniyle taziyelerini sundu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Yaşar Doğan ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti. 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde katliam nedeniyle taziyelerini sunan Yaşar Doğan, belediye binasının girişindeki dev panoda yer alan şehit fotoğraflarını da inceledi.

 

TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, anı defterine de, “Rabbim bu millete bir daha darbe girişimi göstermesin. Bu aziz milletin evladı olduğumuz ve bu vatan topraklarında yaşadığımız için ne kadar şükretsek azdır.” diye yazdı.

 

Milletimizin darbecilere dünya tarihine geçecek bir ders verdiğini ifade eden Başkan Kadir Topbaş da, Türkiye’nin gelişmesine devam etmesi için işadamlarına, STK’lara görevler düştüğünü söyledi.