TBMM Başkanı’ndan İBB’ye ziyaret 9.6.2016

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Saraçhane’deki başkanlık makamında ziyaret etti.

İBB Zabıta Tören Mangası tarafından karşılanan TBMM Başkanı Kahraman, daha sonra Başkan Topbaş ile birlikte İBB Başkanlık Sarayı’na girdi. Başkanlık Sarayı girişinden yer alan anı defterini de imzalayan Kahraman, daha sonra da 1 saatin üzerinde görüştüğü Başkan Topbaş ile birlikte Topbaş’ın çalışma odasına geçti. Görüşmenin ardından Başkan Topbaş, Başkan Kahraman’ı İBB Meclisi’ni gezdirerek meclis çalışmalarıyla ilgili olarak bilgilendirdi.

 

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İBB Anı Defterini şu şekilde imzaladı: “İstanbul Büyükşehir Belediyemizi ziyarete geldim. Sadece Türkiyemizde değil, dünyada da saygın bir değerli kardeşim. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda Dünya Belediyeler Birliği Başkanı olan muhterem Dr. Kadir Topbaş Beyi ziyaret etmek benim için mutluluktur. Değerli başkanımızı ve şahsında bütün çalışma arkadaşlarını üstün gayretleri ve başarılı faaliyetleri dolayısıyla kutluyor, nice hizmetler ve hayırlı huzurlu ömürler niyaz ediyorum.”