Gece yarısı alışverişi İstanbul’a renk kattı 16.9.2010

Nişantaşı, İstinye Park ve Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirilen “Fashion’s Night Out İstanbul/Modanın En Büyük Alışveriş Partisi”, indirimleri ve şovlarıyla İstanbullulara renkli bir gece yaşattı. Bu tür organizasyonların İstanbul’un marka değerini arttırdığını belirten Başkan Topbaş da organizasyona destek verdi.

 Nişantaşı, İstinye Park ve Bağdat Caddesi’nde “Fashion’s Night Out İstanbul/Modanın En Büyük Alışveriş Partisi” sloganıyla gerçekleştirilen etkinlik, İstanbullulara gece yarısı alışveriş çılgınlığı yaşattı. 16 Eylül’de Nişantaşı, İstinye Park ve Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirilen organizasyona İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da destek verdi. Akşam saatlerinde Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile birlikte Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ne gelen Başkan Kadir Topbaş, bu tür etkinliklerin İstanbul’un marka değerini arttırdığını ve bir moda şehrine dönüşmesine zemin hazırladığını söyledi. Başkan Topbaş, Nişantaşı’nın ardından İstinye Park ile Bağdat Caddesi’ne de geçerek etkinliklere destek verdi.

Özel indirimler ve mağaza şovlarıyla renkli bir geceye sahne olan Nişantaşı, İstinye Park ve Bağdat Caddesi’nde mağazalar saat 24.00’e kadar açık kaldı. 6 Eylül'den itibaren mağazalarda satılmaya başlanan, geceye özel tasarlanan FNO-İstanbul tişörtlerinin gelirleri de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ticaret meslek lisesi öğrencilerine burs olarak verildi.