Seyrantepe Metro İstasyonu açılıyor 20.8.2015

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile biraraya geldi. Başkan Topbaş, inşaatı devam eden Seyrantepe Metrosu’nun 13 Eylül’de taraftarların kullanımına açılacağını açıkladı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a nezaket ziyaretinde bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Dursun Özbek, Başkan Topbaş’a adının yazılı olduğu ve Artvin’in plaka kodu olan 8 numaralı Galatasaray forması hediye etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret esnasında Seyrantepe Metrosu ile ilgili müjdeyi verdi. Başkan Topbaş bakımda olan metro hattının 13 Eylül’de taraftarların kullanımına açılacağını açıkladı. Başkan Topbaş, “Metronun açılması için Eylül sonu gibi bir tarih vardı ancak az önce genel sekreter yardımcılarımla görüştüm. İnşallah 13 Eylül’deki maça açacağız. Böylece taraftarlar çok daha rahat, keyifli ve konforlu bir şekilde stada erişmiş olacaklar” dedi.