Meclis üyeleri iftarda buluştu 14.7.2015

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyeleriyle iftarda buluştu.

Başkanı Kadir Topbaş, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen iftarda İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi Üyeleriyle buluştu. İftara İBB Meclisi 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, AK Parti Grup Başkan Vekili Abubekir Taşyürek, CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever ve meclis üyeleri ile İBB Bürokratları katıldı.

İftarın ardından katılımcılara hitap eden Başkan Kadir Topbaş, Ramazan-ı Şerif’in manevi ikliminin İstanbul’da bir başka yaşandığını belirterek, vatandaşların ve İslam aleminin yaklaşan Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. İstanbul’un menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak hizmet etmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Topbaş, yerel yönetimlerin vatandaşla devlet arasındaki bağı kurduğunu hatırlattı.

İBB Meclis üyeleriyle birlikte İstanbul’a çok güzel hizmetler yaptıklarını ifade eden Topbaş, “İnsanların umutlarını ve yarınlarını emanet almışız. Vatandaşlarımızın bizden beklentileri var” dedi. İstanbullulara daha güzel bir şehir ve daha güzel bir gelecek hazırlamak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını vurgulayan Topbaş, meclis üyelerine işbirliği içinde, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.