Urfalı Belediye Başkanları Başkan Topbaş’ı ziyaret etti 5.11.2014

Urfa’nın ilçe belediye başkanları Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Urfa’nın Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti. Kağıthane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede TBB Genel Sekreteri Hayrettin Güngör de yer aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kadir Topbaş, İstanbul’un son yıllarda Anadolu ve yurtdışındaki birçok şehre örnek olduğuna dikkat çekerek, Urfa’nın belediyeleriyle bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmaya hazır olduklarını kaydetti. Başkan Topbaş’ın misafirperverliğine teşekkür eden ilçe belediye başkanları da İstanbul’un tecrübelerinden istifade etmekten gurur duyacaklarını belirttiler.