Komutanlardan Başkan Topbaş’a ziyaret 21.10.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Org. Salih Zeki Çolak ve Hava Harp Okulu Komutanı Tümgeneral Fethi Alpay ile eski Bakan Recai Kutan’ı makamında ağırladı.

1. Ordu Komutanı Org. Salih Zeki Çolak, Saraçhane’deki Başkanlık Binası önünde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tören Mangası tarafından karşılandı. Karşılama töreninin ardından Çolak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anı Defteri’ni imzaladı.

Hava Harp Okulu Komutanı Tümgeneral Fethi Alpay da, Başkan Topbaş’a iade-i ziyarette bulundu. Tümgeneral Alpay’ı kapıda karşılayan Başkan Topbaş, Alpay’la bir süre görüştü. Başkan Topbaş, görüşmenin ardından misafirini aracına kadar yolcu etti.

Türk Siyaseti’nin önemli simalarından olan ve 20. Dönem Refah Partisi Malatya Milletvekili iken 1996 tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak görev yapan Recai Kutan, Başkan Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti. Recai Kutan’ı kapıda karşılayan Başkan Topbaş, eski Bakan Kutan’la bir süre görüştü. Görüşmenin ardından Başkan Topbaş misafirini aracına kadar yolcu etti.