Başkan Kadir Topbaş’tan Üsküdar ve Beykoz’a ziyaret… 17.10.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Üsküdar ile Beykoz Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Başkan Topbaş, İstanbul’a hizmet etmeye hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti. Ziyaretlerinde her iki ilçeye de ciddi yatırımlar yaptıklarını ifade eden Başkan Topbaş, bu dönem de hizmetlerin hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

İstanbul’a hizmet etmeye devam…

İlçe belediyelerinin doğru olan her talebine destek olduklarını ve 10 yılda İstanbul’un tamamında büyük projeler hayata geçirdiklerini belirten Başkan Topbaş, “Yatırımlarda asla siyasi ayırım yapmıyoruz. İlçe belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte İstanbul’a yeni dönemde de hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Başkan Topbaş’a teşekkür…

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerine yaptığı büyük yatırımlardan dolayı Başkan Kadir Topbaş’a teşekkür ederek, yeni yatırım talepleriyle ilgili bilgi sundular.