Başkan Kadir Topbaş’a ziyaretler… 15.10.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Almanya Eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff, Belarus Cumhuriyet Konseyi Başkanı Anatoliy Rubinov ve Harp Akademileri Komutanı Abdullah Recep ile ayrı ayrı görüştü.

2010-2012 yılları arasında Almanya Federal Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı yapan Christian Wulff, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Saraçhane Başkanlık Sarayı’ndaki makamında ziyaret etti. Başkan Topbaş, konuk eski Cumhurbaşkanı’na İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ni gezdirerek, meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Kadir Topbaş, Belarus Cumhuriyet Konseyi Başkanı Anatoliy Rubinov ve beraberindeki heyeti ile de bir görüşme yaptı. Başkan Topbaş, Saraçhane’deki Başkanlık Sarayı’nda gerçekleşen görüşmede, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında konuk heyete bilgi verdi.

Başkan Kadir Topbaş, daha sonra Harp Akademileri Komutanı Abdullah Recep’i makamında ağırladı.  Saraçhane’deki Başkanlık Binası önünde Tören Mangası tarafından Resmi Törenle karşılanan Abdullah Recep, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hatıra Defteri’nin imzaladı. Başkan Topbaş, görüşmenin ardından misafiri Komutan Abdullah Recep’i makam aracına kadar yolcu etti.