Vali Şahin’den iade-i ziyaret 14.10.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile biraraya geldi. Vali Şahin, İstanbul Valiliği olarak her zaman İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanında olduklarını söyledi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Saraçhane Belediye Sarayı’ndaki makamında ziyaret etti. Belediye binasına gelişinde Zabıta Tören Mangası tarafından karşılanan Vali Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Şeref Defteri’ni imzaladı.

“Büyükşehir dünyaya örnek oluyor…”

Başkan Kadir Topbaş ile makamında bir süre görüşen Vali Şahin, göreve başladığında kendisini ziyaret eden Kadir Topbaş’a iade-i ziyarette bulunduğunu söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin son yıllarda yapılan çalışmalarla dünyaya örnek bir şehir haline geldiğini belirten Vali Şahin, “Sayın Başkan Kadir Topbaş’ı tebrik ediyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

 "Her zaman İBB’nin yanındayız…”

“Biz de İstanbul Valiliği olarak her zaman İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanındayız.” diyen Şahin, “İstanbul’un gelişmesi için hangi hususta destek talep edilirse, imkanımız ölçüsünde her türlü desteği vermeye; imkanlarımızı İstanbul’un gelişmesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri için kullanmaya her zaman hazırız.” diye konuştu.

“İstanbul’un gelişmesi için çalışıyoruz…”

Başkan Kadir Topbaş da, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, İstanbul’un gelişmesi için bütün kamu kuruluşlarıyla birlikte kurumsal taassup gözetmeksizin çalışmaya devam edeceklerini söyledi.