Başkan Topbaş'tan Pendik ve Kadıköy'e Ziyaret 2.9.2014

Başkan Kadir Topbaş, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin’i ziyaret ederek seçilmelerinden dolayı tebrik etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin’i ayrı ayrı makamlarında ziyaret ederek seçilmelerinden dolayı tebrik etti.

Kadıköy Belediyesi’ni ziyaretinde ilçe belediyelerinin sorunlarına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Kadir Topbaş, Aykurt Nuhoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kadıköy’e çok ciddi yatırımlar yaptığına dikkat çekti. Başkan Topbaş, ziyaret sonrasında ıslah çalışması devam eden Kurbağalıdere’deki işin hızlandırılması için talimat verdi.

Daha sonra Pendik Belediyesi’ni ziyaret ederek başkan Kenan Şahin’e başarılar dileyen Topbaş, ilçenin ihtiyaçları ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin siyasi ayrım gözetmeksizin bütün ilçe belediyelerine eşit hizmet götürmeye özen gösterdiğini söyledi.