Komutanlardan veda ziyareti… 12.8.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Ahmet Turmuş, Harp Akademileri Komutanı Yalçın Ataman, İstanbul İl Jandarma Komutanı Mehmet Artar ve Sahil Güvenlik Bölge Komutanı Mehmet Karabacak ile biraraya geldi.

1. Ordu Komutanı Orgeneral Ahmet Turmuş, Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman, İstanbul İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mehmet Artar ve Sahil Güvenlik Bölge Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Karabacak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a ayrı ayrı veda ziyaretinde bulundular. Terfi eden ya da emekliliğe ayrılan komutanlar, Başkan Kadir Topbaş’a 3’üncü Başkanlık döneminin hayırlı olması temennisinde bulundular ve başarılarının devamını dilediler.

Başkan Kadir Topbaş da, İstanbul için bütün kamu kuruluşlarıyla birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, terfi alan komutanlara yeni görevlerinde başarılar diledi. Başkan Topbaş, emekliye ayrılan 1. Ordu Komutanı Ahmet Turmuş ve Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman’a da mutluluklar diledi.