Yarınlar çok daha farklı olacak... 10.8.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Eşi Özleyiş Topbaş, Cumhurbaşkanı Seçimi’nde oylarını Florya’da kullandılar. Seçimin vatana, millete ve insanlığa hayırlı olmasını dileyen Başkan Topbaş, “Tarih bugünleri yazacak. Yarınlar çok daha farklı olacak.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şenlikköy’deki Murat Kölük İlköğretim Okulu’na eşi Özdeyiş Topbaş ile birlikte geldi. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Kadir Topbaş, “Bugün 10 Ağustos 2014, tarihe tanıklık ediyoruz. Tarih bugünleri yazacak. Oylarımızı kullanarak vatandaşlık görevimizi yaptık. Daha güçlü bir Türkiye için, daha güçlü bir gelecek için ve milli iradenin yansıması için oy kullandık.” dedi.

 “Yarınlar çok daha farklı olacak. Cumhurbaşkanlığı seçimi, vatanımıza, milletimize, insanımıza hayırlı olsun.” diyen Başkan Topbaş, “İnsanlarımızın siyasi düşüncesi ne olursa olsun mutlaka sandığa gelinmeli, oy kullanılmalıdır ki, Türkiye’nin şekillenmesinde üzerimize düşen görevi yapmış olalım. Herkes kendi iradesini sandığa yansıtırsa çok daha güzel bir ülke ortaya çıkar.” diye konuştu.