Başkan Topbaş’tan ziyaret 4.8.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ile biraraya geldi. Başkan Topbaş, ilçenin gelişmesine destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yerel seçim sonrası kendisini ziyaret eden Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu. Kağıthane Belediye Başkanlığı’nda düzenlenen görüşmede konuşan Başkan Kadir Topbaş, Başkan Fazlı Kılıç’ı tebrik etti ve başarılar diledi.

Başkan Topbaş, ilçe belediyelerinin doğru olan her talebine destek verdiklerini ifade ederek, “Kağıthaneliler, seçimde bize verdikleri oyla memnuniyetlerini gösterdiler. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İstanbul’un ilçelerinin daha da gelişmesi ve refahın artması için ilçe belediye başkanlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Kadir Topbaş’a ilçelerine verdikleri destek ve yatırımlardan dolayı teşekkür eden Fazlı Kılıç da, “Sayın Başkanım hep yanımızda oldunuz. Desteğinizle Kağıthane’nin tarihini ortaya çıkardık ve ilçemizi güzel günlerine geri döndürdük.” dedi.