UCLG Başkanı Kadir Topbaş’a davet… 8.7.2014

Filistin Nablus Belediye Başkanı Ghassan Al Shaka ve Napoli Belediye Başkan Yardımcısı Alessandro Fucito, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret ettiler. Başkan Yardımcısı Fucito, Akdeniz Şehirleri Forumu’nun Destek Komitesi’ne katılması için Başkan Topbaş’ı Napoli’ye davet etti.

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı UCLG ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Filistin Nablus Belediye Başkanı Ghassan Al Shaka ve Napoli Belediye Başkan Yardımcısı Alessandro Fucito ile Saraçhane Belediye Sarayı’nda biraraya geldi.

Napoli Belediye Başkan Yardımcısı Alessandro Fucito, Napoli Belediyesi ve İtalyan Belediyeleri Ulusal Birliği (ANCI) tarafından Ekim ayında Napoli’de düzenlenecek olan Akdeniz Şehirleri Forumu’nun Destek Komitesi’ne Başkan Kadir Topbaş’ı davet etti ve destek istedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Kadir Topbaş da, programının uygun olması durumunda Akdeniz Şehirleri Forumu’nun Destek Komitesi’ne katılacağını söyledi.