Başkan Topbaş’ın ilçe ziyaretleri sürüyor 3.7.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlarına nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Kadir Topbaş her iki ilçeye de desteklerinin devam edeceğini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 30 Mart Yerel seçimlerinde ikinci kez Bayrampaşa Belediye Başkanlığı’na seçilen Atilla Aydıner ile biraraya geldi. Aydıner’e başarılar dileyen Başkan Topbaş, ilçe belediyesinin doğru olan her talebine destek verdiklerini söyledi.

Başkan Topbaş’tan Bayrampaşalılara teşekkür...

Bayrampaşa’ya hem ilçe belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi olarak büyük yatırımlar yaptıklarını hatırlatan Başkan Topbaş, “Zaten Bayrampaşalılar da seçimlerde ilçe belediyesi ve Büyükşehir Belediyemizde bize verdikleri oyla memnuniyetlerini gösterdiler. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner de, “Dünya lideri Sayın Başbakanımızın 40 yıllık siyaset arkadaşı Dünya Belediyeler Birliği Başkanımız Kadir Topbaş’a, Bayrampaşa’ya teşriflerinden ve yatırımlar konusunda ilçemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Gaziosmanpaşa’ya metro ağırlıklı yatırım...

Başkan Kadir Topbaş, daha sonra Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasat Tahsin Usta’yı ziyaret etti. Başkan Topbaş, görüşmede şunları söyledi: “Bizim belediyecilik anlayışımızın devamı olarak Hasat Tahsin Usta kardeşime Gaziosmanpaşalılar yetki verdiler. Bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ve Hasan Tahsin Usta kardeşimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.”

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin geçen dönem olduğu gibi yeni dönemde de İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışarak, büyük yatırımlar almaya devam edeceğini ifade eden Başkan Kadir Topbaş, sözlerini şöyle tamamladı: “İstanbul için çok önemli bir ilçemiz olan Gaziosmanpaşa’da yatırımlarımız metro ağırlıklı olarak sürecek. Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’yla birlikte beraberce sorunları çözmeye ve İstanbul’a hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasat Tahsin Usta da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hizmet ve çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade ederek, “Gaziosmanpaşa’yı kaliteli bir ilçe haline dönüştürmek için projelerimizle birlikte desteğinizi almaya devam edeceğinize inanıyorum. Sizin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başında olmanızı da kendi ilçemiz ve şehrimiz adına büyük bir şans olarak görüyorum.” diye konuştu.