AK Parti Genel Başkan Yardımcısı’nın ziyareti 5.6.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül ile biraraya geldi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Selim Temurci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na üçüncü kez seçilen Kadir Topbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Kadir Topbaş, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan heyete teşekkür ederek, “Sayın Başbakanımızın başlatmış olduğu yerel yönetim anlayışının temsilcisi olarak tüm partilerimizin belediye başkanları; yönlendirme, çalışma ve bizim ana ilke ve prensiplerimizle vatanımıza ve milletimize hizmetteki yereldeki anlayışımızı uygulama noktasında bize destek veriyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Abdulhamit Gül de, Başkan Topbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız New York’ta, Amerika’da temaslarda bulundu. Ülkemizi en güzel şekilde temsil ettiler. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri ile görüştüler. Hem İstanbul’umuzu hem Türkiye’mizi diplomatik olarak yapmış olduğu temsil ile alakalı bilgiler aldık, istifade ettik. Yapılan seçimle Sayın Başkanımız Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’na tekrar seçildi. Bununla ilgili de kendisini tebrik ettik.” diye konuştu.