İBB’de devir teslim töreni… 20.5.2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden emekliye ayrılan Adem Baştürk, makamını Hayri Baraçlı’ya devretti. Başkan Kadir Topbaş, düzenlenen törenle Adem Baştürk ve görevini bırakan İSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir’e “Teşekkür Belgesi” verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, emekliye ayrılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Adem Baştürk ve üniversitedeki görevine geri dönen İSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir’e İstanbul’a yaptıkları hizmetlerden ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Topbaş, Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan törende, Adem Baştürk’ün yerine İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı’nın atandığını; İETT Genel Müdürlüğü’ne Mümin Kahveci’nin, İSKİ Genel Müdürlüğü’ne de Dursun Atilla Altay’ın getirildiğini söyledi. Başkan Topbaş, daha sonra Baştürk ve Demir’e “Teşekkür Belgesi” verdi.

Baştürk makamını Baraçlı’ya devretti...

Adem Baştürk, Saraçhane’deki Genel Sekreterlik makamında yapılan devir teslim töreninde mesai arkadaşlarından helallik aldı. Baştürk, “13 yıl boyunca bu şehir için güzel şeyler yapmaya çalıştık. İnanıyorum ki, Hayri Baraçlı kardeşim de çok daha güzel işler yapacak. Hepinize sağlık ve başarılar diliyorum.” dedi.