İstanbul daha güzel olacak 10.4.2014

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ilçe belediyelerine yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Fatih Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Topbaş, İstanbul’un yarınlarının çok daha güzel olacağını söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı belediye ziyaretlerine devam ediyor. Fatih Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Topbaş, Fatih Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Demir ve belediye çalışanları tarafından kapıda karşılandı. Demir’i tebrik eden Başkan Topbaş, “İstanbul’un geleceğini ilçe belediyeleriyle ve meclis üyelerimizle birlikte tanzim edeceğiz.” dedi.

Son 10 yılda İstanbul’a dev yatırımlar yaptıklarına dikkat çeken Başkan Kadir Topbaş, “Yerel seçimle İstanbullular bize olan güvenini tazeledi ve üçüncü kez yetki verdi. Seçimler geride kaldı, bize oy versin vermesin bütün vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Devlete, vatana ve milletimize hizmet etmenin ne anlama geldiğini bilenlerdeniz. İstanbul’da üçüncü kez belediye başkanı seçilmem de şahsıma ayrı bir sorumluluk yüklüyor.” diye konuştu.

“İstanbul’un geleceğinde çok daha farklı güzellikler olacak.” diyen Başkan Topbaş, sözlerini şöyle tamamladı: “Söz konusu İstanbul ve Türkiye olunca gerisi teferruattır. Bu şehirde 15 milyonluk büyük bir aile olarak geleceğe birlikte yürümenin gururunu yaşamalıyız. İstanbul’un ve Fatih’in yarınları bugünden çok daha güzel olacak.”