Başkan Kadir Topbaş, Ulusal Kalite Ödüllerini verdi 21.11.2012

2012 Ulusal Kalite Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan törenle sahiplerini buldu. Kazanan kurum ve kuruluşlara, ödülleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verildi.

21. Kalite Kongresi’nde verilen 2012 Ulusal Kalite Ödül Töreni, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

 

108 kişilik jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda; Boytaş Mobilya,  Hema Endüstri, İstikbal, Karabük Devlet Hastanesi, KYK Yapı Kimyasalları, Petkim  Petrokimya, Şanlıurfa Belediyesi, Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulu ve Tarsus Belediyesi finale kaldı.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (TÜSİAD) ev sahipliğinde düzenlenen törende Ulusal Kalite Ödülü’nü, Şanlıurfa Belediyesi kazandı. Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ödülü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın elinden aldı.

 

Gecede Tarsus Belediyesi, Boytaş Mobilya, Petkim ve İstikbal de diğer ödüllere layık görüldü. Tören, ödül alan kurum ve kuruluşların temsilcilerinin birlikte fotoğraf çektirmesiyle son buldu.