İstanbul için hep daha iyisi! 25.11.2013

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Cemal Özdemir ile Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı 25 şirketin genel müdürleriyle biraraya geldi. Başkan Topbaş, “İstanbullulara daha iyi hizmet etmek için ne gerekiyorsa yapmalıyız.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, şehre daha iyi hizmet verebilmek için yapılan planlama ve değerlendirme toplantısına katıldı. Başkan Kadir Topbaş, Florya Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Cemal Özdemir ile 25 şirketin genel müdürleriyle biraraya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin şirketlerinin çalışmaları ve projeleri hakkında detaylı bilgiler alan Başkan Topbaş, “İstanbullulara daha iyi hizmet etmek için ne gerekiyorsa yapmalıyız.” dedi.

İstanbul’a 60 milyar lira yatırım…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeden ve 24 saat esaslı çalışarak şehrin her noktasına hizmet götürdüğüne dikkat çeken Başkan Topbaş, “Yaklaşık 10 yılda yaptığımız 60 milyar lira yatırım ile İstanbul’u dünyanın takip ettiği bir şehir haline dönüştürdük. Bu başarıda pay sahibi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinin Ar-Ge’ye ve insan yönetimine verdiği önem sayesinde dünyanın pek çok noktasına ürün ve hizmet ihraç eder konuma geldik. Bu başarılar, artarak devam edecektir.” diye konuştu.