Başkan Topbaş demokrasi nöbetinde

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri, hain darbede gazi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin önünde devam etti. Vatandaşlarla birlikte nöbet tutan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Ne güzel insanlarsınız ki darbe girişimini yüreklerinizle söndürdünüz.” diye konuştu.

15 Temmuz şehitleri için mevlit okundu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Müftülüğü’nün 15 Temmuz şehitleri için okuttuğu mevlide katıldı. Kendisinin de şehit torunu olduğunu dile getiren Başkan Topbaş, Hz. Adem’den 15 Temmuz’a kadar inançlarını ve yurtlarını savunmak adına şehit düşenleri rahmetle andı.

Başkan Topbaş demokrasi nöbeti tuttu

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde demokrasi nöbeti düzenlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tuttu.

15 Temmuz şehitleri İBB önünde anıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Saraçhane’deki Belediye Binası’nda kurulan 15 Temmuz şehitlerinin isim ve fotoğraflarının yer aldığı panonun önündeki anma programına katıldı. Özgürlüğümüzün ve demokrasimizin sınandığına değinen Başkan Topbaş, 15 Temmuz gecesi yaşananların tarih kitaplarında yer alacağını söyledi.

Dünyanın merkezi İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 7. İstanbul Shopping Fest’in kapanış törenine katıldı. İstanbul’un yarınları için farklı projeler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Başkan Topbaş, “Geleceğin güçlü Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

Houston Belediye Başkanı’ndan ziyaret

Houston Belediye Başkanı Sylvester Turner, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Başkan Topbaş 15 Temmuz Şehitler Abidesi’ni inceledi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün Anadolu Yakası çıkışında inşa edilen “15 Temmuz Şehitler Abidesi”ni inceledi.

Şehirlilik sosyolojik bir evrimdir…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin’in davetlisi olarak “Yığılmalar Çağı: Yeni Dünya Haritası” Moskova Kentsel Forumu Açılış Paneli’ne katıldı. Panelde konuşan Başkan Topbaş, şehirlerdeki yığılmaların teknolojik gelişmeleri zorunlu hale getirdiğini ve İstanbul’da teknolojinin çok iyi kullanıldığını vurguladı.

Başkan Topbaş Moskova’da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Moskova Uluslararası Kentsel Formu’na katılmak üzere Moskova’ya gitti. Forum öncesi Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin ile görüşen Başkan Topbaş, bu görüşmeyi dostlar buluşması olarak tanımladı.