Ümraniye metroya kavuşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ümraniyelilerle biraraya geldi. Üsküdar - Çekmeköy Metro Hattı’nın Ümraniye’ye kadar olan kısmının Mayıs ayı sonunda açılacağını belirten Başkan Topbaş, Çekmeköy’e kadar olan kısmını ise Eylül’de hizmete alacaklarını müjdeledi.

Başkan Topbaş Ataşehir’de

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Ataşehir’de vatandaşlarla biraraya geldi. Ataşehir’e 2,2 milyar liralık yatırım yapıldığını dile getiren Başkan Topbaş, Ataşehir’deki plan problemlerini yıl içinde çözeceklerini söyledi.

İstanbul’un cenneti Şile

Şile İlçesine Yapılan Yatırımların Toplu Açılışı ve Temel Atma Töreni Başkan Topbaş tarafından yapıldı. 13 yılda Şile’ye 1 milyar 628 milyon 243 bin lira yatırım yapıldığını ifade eden Başkan Kadir Topbaş, Şile’nin İstanbul’un ve Türkiye’nin cenneti olduğunu söyledi.

Başkan Topbaş engellilerle buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, engelliler ve aileleriyle biraraya geldi. Başkan Topbaş, her alanda olduğu gibi engellilerle ilgili hizmetlerde de Türkiye’ye örnek olduklarını söyledi.

Başkan Topbaş, vatandaşla biraraya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sancaktepeli kadınlar ve Artvinli vatandaşlarla buluştu. İstanbul’a ve ilçeye yapılan yatırımları anlatan Başkan Topbaş, Fatih Mahallesi’nden Ortadağ’a teleferik talebini olumlu karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beylikdüzü'ndeki yatırımların açılışını gerçekleştirdi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beylikdüzü’nde yaptığı ulaşım, altyapı ve spor yatırımlarının açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni yönetim sistemiyle 2023 hedeflerine ulaşacaklarını söyledi.

Yatırım ve hizmetin kenti İstanbul

Büyükçekmece ilçesine yapılan yatırım ve hizmetlerın açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından gerçekleştirildi. Göreve geldikleri günden bu yana İstanbul’a değer katan pek çok yatırım ve hizmeti hayata geçirdiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Durmak yok, yola devam’ dedi.

Esenler’e 18 dev eser

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’un hızla gelişen ilçelerinden biri olan Esenler’i, 18 dev yatırımla daha buluşturdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’nin tökezlemesini bekleyenlere karşı bize düşen, ülkemize dört elle sarılmak ve ülkemizi daha da güçlendirmektir.” diye konuştu.

Gaziosmanpaşa’da 550 milyonluk toplu açılış

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’daki 550 milyonluk yatırımların toplu açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Sancaktepeliler yatırımlarla buluştu

İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Sancaktepe’ye yapılan yatırımların toplu açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından gerçekleştirildi. 14 yılda yakalanan başarının istikrar ve güvene dayandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde milletin kim tarafından ve ne kadar süre yönetileceğine yine milletin karar vereceğini söyledi.

Kağıthane’ye yeni yatırımlar geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kağıthane’de esnaf ve vatandaşlarla biraraya geldi. Yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini belirten Başkan Topbaş, Kağıthane’ye yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Spor yatırımlarıyla birlikte başarı da artıyor

Spora ve sporculara yaptığı yatırımlara göreve geldiği günden beri hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, geleceğin sporcularıyla biraraya geldi. Sporculardan şampiyonluk sözü alan Başkan Topbaş, yapılan spor yatırımlarla birlikte kazanılan başarıların da arttığını söyledi.

Gaziosmanpaşa yeni meydana ve metrolara kavuşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Gaziosmanpaşa’daki 4 meydanı dev projeyle birleştiriyor. Meydanın temel atma töreninde konuşan Başkan Kadir Topbaş, 2018 yılında açılacak Kabataş - Mahmutbey ve proje aşamasındaki Vezneciler - 3. Havalimanı Metro Hatlarını Gaziosmanpaşalılarla buluşturacaklarını söyledi.

Başkan Topbaş, sanayicilerle buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Merter Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yöneticileriyle biraraya geldi. Türkiye’nin sürekli geliştiğine değinen Başkan Topbaş, “Merter’i de bir moda merkezi haline getirelim, sokakları ağaçlandıralım ve sokak mobilyaları koyalım. Görenler şaşırsın.” dedi.

Bahçelievler’e yeni altyapı ve spor yatırımları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Bahçelievler’e yaptığı yatırımların toplu açılışı ve temel atması gerçekleştirildi. Törende konuşan Başkan Kadir Topbaş, İstanbul’u daha erişilebilir ve daha yaşanabilir kılmayı hedefleri doğrultusunda yatırım ve hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.

Baharın müjdeleyicisi Nevruz coşkuyla kutlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Valiliği ve Kültür A.Ş. işbirliğinde Nevruz Bayramı etkinlikleri düzenledi. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinliklere katılan Başkan Kadir Topbaş, nevruzun her yıl yeniden doğuşu ve ayağa kalkışı temsil ettiğini söyledi.

Çatalca’nın 9 mahallesine daha doğalgaz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca programı kapsamında Çanakça’da vatandaşla biraraya geldi. İhsaniye, İnceğiz ve Kabakça mahallelerinin doğalgaza kavuştuğunu söyleyen Başkan Topbaş, iki ay sonra Çanakça’nın da aralarında bulunduğu 9 mahalleyi daha doğalgazla buluşturacaklarını müjdeledi.

Çatalca doğalgaza kavuşuyor

İstanbul’un en uzak yerleri arasında gösterilen Çatalca’nın İhsaniye, İnceğiz ve Kabakça Mahallelerine doğalgaz verildi. Düzenlenen törende ilk gazı yakan Başkan Kadir Topbaş, iki ay içerisinde dokuz mahalleyi daha doğalgazla buluşturacaklarını söyledi.

Parti üyesi olmasam bile ‘Evet’ derdim

Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla buluştu.

Fatih’ten 3.Havalimanı’na metro müjdesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle biraraya geldi. 13 yılda 98 milyar liralık yatırım yapıldığına değinen Başkan Topbaş, Vezneciler’den 3.Havalimanı’na yapılacak olan metronun da müjdesini verdi.

İstanbul’un ulaşım sistemi Gine’ye anlatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gine Ulaştırma Bakanı Oyé Guilavogu ile biraraya geldi. Toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım yatırımları konuşuldu.

Büyükçekmece’ye havaray geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Roman vatandaşlarla buluştu. Büyükçekmece’ye yapılacak havarayın ihale aşamasında olduğunu açıklayan Başkan Topbaş, hattın Sefaköy ve Halkalı üzerinden geçeceğini belirtti.

Büyükçekmece'nin ulaşım ağı gelişiyor

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle biraraya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Büyükçekmece’ye yapılacak olan dev yatırımların müjdesini verdi.

İstanbul, dünyaya örnek oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Teşkilatı’nın ev sahipliği yaptığı ‘Kadın Buluşması’na katıldı. Yapılan yatırımların temelinde halkın emeklerinin olduğunu belirten Başkan Topbaş, “16 Nisan’dan sonra ekonomisi daha da güçlenmiş, işsizlik oranları düşmüş, milli geliri artmış ve herkesin mutlu olduğu bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz.” diye konuştu.

Arnavutköy’e 4 ayrı metro geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Arnavuktöy’e yaptığı yatırımların toplu açılış ve temel atma töreni Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Arnavutköy’ün artık bir şehir haline dönüştüğünü belirten Başkan Topbaş, 4 ayrı metro hattının ilçe ile buluşacağını söyledi.

Sultanbeyli metroya kavuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sultanbeyli’ye yapılan yatırımların açılışını gerçekleştirdi. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin 14 yıldır yazdığı başarı hikayesinin en yakın şahidinin Sultanbeyli olduğunu söyledi.

Bağcılar, yatırımlarla buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Bağcılar halkı için yaptığı tesislerin toplu açılışı gerçekleştirildi. Açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu ülkede vatanı, bayrağı, ezanı ve özgürlüğü için, güneş gibi batmaya hazır 80 milyon yüreğin olduğunu söyledi.

Yatırım miktarı 114 milyon lira olacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çankırı Derneği Federasyonu’nun düzenlediği üst düzey yönetici kahvaltısında, federasyon üyeleriyle biraraya geldi. Bu topraklarda yaşayan insanların gurur duyacakları bir ülke temin etmek için çalıştıklarını belirten Başkan Topbaş, 98 milyar lira olan yatırım miktarını 114 milyona çıkaracaklarını söyledi.

Yardım başkenti İstanbul

Eyüp’te hayata geçirilen yatırımların toplu açılışı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından yapıldı. Açılış töreninde konuşan Başkan Topbaş, 2017 yılı için İstanbul’un ‘Yardım Başkenti’ olmaya layık görüldüğünü söyledi.

Kabataş’a dev transfer merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbulluların hayatını kolaylaştıracak projeler hazırlamaya devam ediyor. Kabataş’ta inşaatı devam eden dev transfer merkezi ve yeni meydan basına tanıtıldı.

Kilyos sahilinden 20 ton atık temizlendi!

Daha temiz bir İstanbul için çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kilyos sahiline vuran 20 ton atığı temizledi. Temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Kadir Topbaş, sahil temizliğinin yüksek maliyetli olduğunu ve bu kirliliğin önüne geçmek için önlemler aldıklarını açıkladı.

Dünyanın kapsamlı ilk deneyim merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı işbirliği ile “İstanbul Living Lab Deneyim Merkezi” güdümlü projenin için sözleşmesi imzalandı. Deneyim Merkezi, Eğitim Etkinlik Merkezi ve girişimciler için Kuluçka Merkezi’ni barındıracak olan proje, dünyada bir ilk olacak.

New York Polis Departmanı’ndan taziye ziyareti

New York Polis Departmanı’nda görevli Müslüman polisler Kutsal Gezi programı kapsamında İstanbul’u ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti. Aralarında Türklerin de bulunduğu polisler 15 Temmuz şehitleri için Başkan Kadir Topbaş’a taziyede bulundu.

‘Kadın Varsa Demokrasi Var’

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği, ‘Kadın ve Demokrasi Buluşması’na ev sahipliği yaptı. Etkinliğe katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kadınların ve gençlerin içinde olmadığı demokrasinin eksik ve sürdürülemez olduğunu söyledi.