Güngören ve Arnavutköy demokrasi nöbetinde

Güngören ve Arnavutköy’de demokrasi nöbetine katılan Başkan Kadir Topbaş, “Gelecek nesiller sizin bu duruşunuzla şekillenecek” dedi.

Yeni projelerle İstanbul kazanacak

TVNET Televizyonu’nda canlı yayın konuğu olan Başkan Kadir Topbaş, yeni projelerle İstanbul’un ekonomik ve istihdam açısından daha da güçleneceğini söyledi.

Şehitlerimiz için mevlit okundu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, FETÖ'nün hain darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimiz için Mevlit okuttu. Binlerce vatandaşın katıldığı programda duygulu anlar yaşandı.

İstanbullularla Demokrasi Nöbeti

Başkan Kadir Topbaş, Saraçhane belediye binası önünde demokrasi nöbetine devam eden binlerce İstanbulluyla birlikteydi.

İstanbul’da yatırımlar sürüyor

Saraçhane’nin ardından Vatan Caddesi, Sultangazi, Küçükköy ve Gaziosmanpaşa’da sabaha kadar demokrasi nöbetini sürdüren vatandaşlarla buluşan Başkan Kadir Topbaş, “OHAL sürecinde de yatırımlarımız hız kesmeden sürüyor” dedi.

11. Cumhurbaşkanı Gül’den ziyaret

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin adından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a geçmiş olun ziyaretinde bulundu.

Esenyurt, Silivri ve Çatalca’da nöbete devam

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenyurt, Çatalca ve Silivri’de demokrasi nöbetine devam eden vatandaşlarla birlikte nöbet tuttu.

Şehit yakınları ile gazilerimize sahip çıkacağız

Başkan Kadir Topbaş, Avcılar, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarla buluştu. Topbaş, “Kahraman şehitlerimizin yakınları ile gazilerimize iyi bir hayat hazırlayacağız” dedi.

Başkan Topbaş’tan Çengelköy’e ziyaret

Başkan Kadir Topbaş, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde büyük direnç göstererek destan yazan Çengelköy’de polis merkezi ile esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Şehitler Parkı yapılacak…

İlçe belediye başkanlarıyla birlikte Saraçhane'de #VatanNöbet'ne devam eden binlerce İstanbulluyla buluşan Başkan Topbaş, 15 Temmuz şehitleri için 1 milyon 200 bin metrekarelik Şehitler Parkı yapacaklarını açıkladı. Topbaş, daha sonra sabaha kadar Zeytinburnu, Bahçelievler, Başakşehir ve Halkalı'yı gezerek, #VatanNöbeti'ne devam eden vatandaşlara hitap etti.

Barış ve demokrasi için tek yürek…

CHP’nin darbe girişimine karşı buluşmasına destek vermek için siyasiler ve vatandaşlarla birlikte Tünel’den Taksim’e yürüyen Başkan Kadir Topbaş, “Devletin bekası ve ülkenin geleceği söz konusu olduğu zaman milletçe nasıl birlikte olduğumuzu, olabileceğimizi dünyaya gösterdik” dedi.

Beykoz’da Vatan Nöbeti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminin ardından Kavacık’ta günlerdir vatan nöbetine devam eden Beykozlularla buluştu.

Bağcılar’da vatan nöbeti

Başkan Kadir Topbaş, Bağcılar Meydanı’nı doldurarak vatan nöbetine devam eden İstanbullulara seslendi.

İstanbul vatan için nöbette

Taksim Meydanı’nı doldurarak #VatanİçinNöbetteyiz diyen İstanbullulara seslenen Başkan Kadir Topbaş, “Ne olur, şurada oluşturduğumuz birliktelik tablosunu mahallemizde, sokağımızda da oluşturalım” dedi.

“Faşizm kelimesi az bunun adı Fetöşizm”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 300 Fetöcü’nün atıldığını ve tespitlerin devam ettiğini açıklayan Başkan Kadir Topbaş, “Faşizm kelimesi az. Bunun adı Fetöşizm…” dedi.

İstanbul’da vatan nöbeti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Saraçhane Belediye Binası önünde #VatanNöbeti tutan binlerce İstanbulluya hitap etti.

Yerel-Ulusal İşbirliği Toplantısı

“BM Sürdürülebilir Kalkınma Yüksek Düzeyli Siyasi Forumu”na ana konuşmacı olarak katılan Kadir Topbaş, küresel terör, göç ve iklim değişikliği gibi sorunlara ancak yerel yönetimlerle işbirliği içinde çözüm bulunabileceğini söyledi.

UNESCO Dünya Miras Komitesi Toplantısı İstanbul’da

UNESCO Dünya Miras Komitesi 40. Toplantısı İstanbul’da başladı. Toplantının açılışında konuşan Başkan Topbaş; “İstanbul’da UNESCO kriterlerine hassasiyet gösteriyoruz” dedi.

Başkan Topbaş’tan bayram mesajı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Başkan Topbaş mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fatih Saraçhane’de bulunan Başkanlık Sarayı’nda mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı. Oldukça uzun bayramlaşma kuyruğunun oluştuğu törene çocuklar renk kattı. Başkan Topbaş, çocuklara bayram harçlığı verdi.