İstanbul Park ilişkileri geliştirecek…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Odessa Belediye Başkanı Gennadiy Trukhanov’u makamında ağırladı. Başkan Topbaş, Odessa’da yapılacak İstanbul Park Projesi ile iki şehir arasındaki ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunacaklarını söyledi.

İstanbul turizmine yeni destinasyonlar

Muhteşem tarihi ve doğal güzellikleri kendine hayran bırakan İstanbul’un bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmden daha fazla pay alması için yeni bir çalışma başlatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın başkanlığında toplanacak İstanbul Turizmi Zirvesi ile İstanbul’a yeni destinasyonlar kazandırılması hedefleniyor.

Başkan Topbaş, mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı. İstanbulluların ve bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı da tebrik eden Topbaş, bayramların barış, hoşgörü ve insani değerleri yeşertmesini diledi.

Meclis üyeleri iftarda buluştu

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyeleriyle iftarda buluştu.

Başkan Topbaş, şampiyon itfaiyecileri ödüllendirdi

Başkan Kadir Topbaş, 16. İtfaiye ve Polis Oyunları’nda 15 sporcu ile 15 madalya alma başarısı gösteren itfaiyecileri ödüllendirdi. Başkan Topbaş, “Bu madalyalar sadece belediyemize değil İstanbul’a ait, Türkiye’ye ait bir gurur tablosudur.” dedi.

Başkan Topbaş vatandaşlarla buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, tarihi Sultanahmet Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu. Başkan Topbaş, İstanbullular ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Asırlık Tatlar ve Sanatlar Çarşısı’nı gezdi.

Camiler kimliğimizi yansıtıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yenilenen Zeytinburnu Ulu Camii’nin açılış törenine katıldı. Başkan Topbaş, camilerin, türbelerin ve çeşmelerin kimliğimizin birer parçası olduğunu söyledi.

Batum Belediye Başkanı’ndan ziyaret…

Gürcistan Batum Belediye Başkanı Giorgi Ermakov başkanlığındaki heyet, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Barış kenti İstanbul…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’daki muhtarlarla iftarda biraraya geldi. Kadir Topbaş, UCLG Başkanı olarak katıldığı BM Toplantısı’nda dünya ülkelerinin yöneticilerine İstanbul’da asırlardır devam eden barış iklimini örnek gösterdiğini söyledi.

İstanbul ve Batum sanatta buluştu…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul-Batum Sanat Buluşması kapsamında açılan resim sergisine katıldı. Türkiye ile Gürcistan arasındaki ilişkilerin son yıllarda hızla geliştiğine dikkat çeken Başkan Topbaş, “Birbirimizin kültür ve sanatını daha da yakından tanıdıkça dostluğumuzun çok daha fazla gelişeceğine inanıyorum.” dedi.