Büyük Zafer'in 92. Yılı!

92’nci yıl dönümünü kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla İstanbul’daki ilk tören Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlendi.

İBB’den Gazze’ye 10 milyon lira yardım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gazze için başlatılan yardım kampanyasını düzenlenen toplantı ile tanıttı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak kampanyaya 10 milyon lira ile destek verdiklerini belirten Başkan Topbaş, “Aziz milletimizin ve tüm ilçe belediyelerimizin de katılımını bekliyoruz.” dedi.

Komutanlardan veda ziyareti…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Ahmet Turmuş, Harp Akademileri Komutanı Yalçın Ataman, İstanbul İl Jandarma Komutanı Mehmet Artar ve Sahil Güvenlik Bölge Komutanı Mehmet Karabacak ile biraraya geldi.

Yarınlar çok daha farklı olacak...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Eşi Özleyiş Topbaş, Cumhurbaşkanı Seçimi’nde oylarını Florya’da kullandılar. Seçimin vatana, millete ve insanlığa hayırlı olmasını dileyen Başkan Topbaş, “Tarih bugünleri yazacak. Yarınlar çok daha farklı olacak.” dedi.

İstanbul’da kentsel dönüşüm sürüyor...

İstanbul genelinde yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Bağcılar’da 18 bina ile 184 bağımsız birimin yıkımına başlandı. Göztepe ve Hürriyet Mahallelerindeki yıkım törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kentsel dönüşümde daha fazla yeşil alanı, sosyal, kültürel ve spor imkanları olan projeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Topbaş’tan ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ile biraraya geldi. Başkan Topbaş, ilçenin gelişmesine destek vermeye devam edeceklerini söyledi.