Başkan Topbaş, ilçe belediye başkanlarıyla biraraya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’daki tüm ilçe belediye başkanlarıyla biraraya geldi.

Başkan Topbaş Karabüklülerle…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bu yıl ilki düzenlenen Karabük Günleri etkinliğine katıldı. Başkan Topbaş, Karabük’ün hem sanayisi hem bulunduğu konum itibariyle çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

İstanbul, dünyanın en ileri şehirlerinden…

Türkiye Belediyeler Birliği ile Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler öncülüğünde Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi düzenlendi. Zirveye katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’un teknik, teknolojik ve bilişim yönünden dünyanın en ileri şehirlerinden olduğunu söyledi.

İstanbul’a bir “kardeş şehir” daha!

İstanbul ile Çad’ın Başkenti Encemine şehri arasında Kardeş Şehir Protokolü imzalandı. Başkan Kadir Topbaş, dost ve kardeş ülke Çad ile pek çok alanda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacaklarını söyledi.

Yeni trend; “odak şehirler”

Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı. Dünyada yarışan şehirlerin geride kaldığını belirten Başkan Topbaş, “Artık odak şehirler var. Dünya buna doğru gidiyor” dedi.

Başkan Kadir Topbaş’tan İstanbul Hali’ne ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bayrampaşa’da bulunan Avrupa Yakası İstanbul Hali’ni ziyaret ederek esnaf odaları temsilcileriyle görüştü.

İstanbul’da “yıldızlar geçidi” yaşandı

Türk Sineması’nın 100. yılı, “Türk Sineması’nda Yıldızlar Geçidi Etkinliği” ile kutlandı. Yeşilçam’ın efsane oyuncularıyla 100. yıl pastasını kesen Başkan Kadir Topbaş, “İstanbullular adına sinemamıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

İş Forumu’nda buluştular

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye-İtalya İş Forumu’na katıldılar. Forumda yer alan İtalya Başbakanı Matteo Renzi, kendisini İstanbul’da misafir ettiği için Başkan Kadir Topbaş’a teşekkür etti.

Barış ve hoşgörü şehri

Sinopluları biraraya getiren “Sinop Tanıtım Günleri”, Feshane’de yapıldı. Etkinliğe katılan ve stantları tek tek gezen Başkan Kadir Topbaş, barış ve hoşgörü şehri olan İstanbul’da pek çok kültürün buluşarak kaynaştığını söyledi.

Turizm ve finansın merkezi İstanbul…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da görev yapan başkonsoloslarla biraraya geldi. Konuklarına, yapılan yatırım ve hizmetler hakkında bilgi veren Başkan Topbaş, “İstanbul’u turizm, finans, fuarcılık ve kongre merkezi yapma çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor.” dedi.

Başkan Kadir Topbaş Artvinli hemşerileriyle buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, KARDER Derneği üyeleri ile buluştu. Hemşeri derneklerinin birlik olmalarını tavsiye eden Başkan Topbaş, İstanbul’un başarısının altında ekip ruhuyla çalışmanın yattığını söyledi.

İBB teknolojide öncü!

Türkiye İnovasyon Haftası, dünyanın yeniliklerini İstanbul’da biraraya getirdi. Etkinlikte konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yeni fikirleri ve teknolojileri çok yakından takip eden öncü bir belediye olduklarının altını çizdi.