Bakan Kaplan’dan ziyaret

İsveçli Bakan Mehmet Kaplan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Şehir Tiyatroları 100 yaşında!

Yerli ve yabancı tiyatro eserlerinin seçkin örneklerini İstanbullularla buluşturan Şehir Tiyatroları, kuruluşunun 100’üncü yılını bir gala ile kutladı. Törene katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şehir Tiyatrolarının geleceğe taşınacağını söyledi.

2015 bütçesi kabul edildi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı bütçesi kabul edildi. Bütçeyi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ne sunan Başkan Kadir Topbaş, göreve geldikleri günden bu güne yaptıkları yatırımlarla İstanbul’u daha modern ve daha yaşanabilir hale getirdiklerini söyledi.

“İstanbul aşkına” koşuldu!

Dünyanın kıtalar arasında koşulan ilk ve tek maratonu olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda onbinler Asya’dan Avrupa’ya 36’ncı kez koştu. Altın Kategori’de koşulan maratonun startı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verildi. İstanbul’un marka organizasyonu olan İstanbul Maratonu, bir kez daha renkli görüntülere sahne oldu.

Başkan Topbaş Bingöllülerle…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Feshane’de düzenlenen Bingöl Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı. Başkan Topbaş, barış ve hoşgörü şehri olan İstanbul’da birçok kültürün buluşarak kaynaştığını söyledi.

Gelenekten geleceğe mimari projeler…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması”nın ödül törenine katıldı.

Saygı ve özlemle…

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 76’ncı yılında saygıyla anıldı.

Başkan Kadir Topbaş’a ziyaretler…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yurtiçi ve yurtdışından misafirlerini ağırladı.

Aksaray-Yenikapı Metro Hattı açıldı!..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, “her yerde metro, her yere metro” hedefinde dev bir adım daha attı. İstanbul’daki tüm raylı sistemleri birbirine bağlayan Aksaray - Yenikapı Metro Hattı, görkemli bir törenle İstanbulluların hizmetine açıldı. Törende konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul’un ulaşımında önemli adımlar atarak şehrin trafiğini rahatlatan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Topbaş’tan Beşiktaş Belediyesi’ne ziyaret…

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı makamında ziyaret eden Başkan Kadir Topbaş, “Bu dönem de Beşiktaşlı vatandaşlarımıza hizmet getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Urfalı Belediye Başkanları Başkan Topbaş’ı ziyaret etti

Urfa’nın ilçe belediye başkanları Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.