Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlu olsun…

Türkiye Cumhuriyeti’nin 91’inci kuruluş yılı tüm yurtta olduğu gibi İstanbul’da da törenlerle kutlandı. Taksim’deki Cumhuriyet Anıtı’nda başlayan tören, Vatan Caddesi’nde gerçekleştirilen askeri geçit töreniyle son buldu.

Başkan Topbaş sergi açılışına katıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ressam Erol Sarrafian’ın Kumkapı Meryem Ana Ermeni Kilisesi’nde açılan sergisine katıldı. Başkan Topbaş, ressam Sarrafian’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Komutanlardan Başkan Topbaş’a ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Org. Salih Zeki Çolak ve Hava Harp Okulu Komutanı Tümgeneral Fethi Alpay ile eski Bakan Recai Kutan’ı makamında ağırladı.

Başkan Kadir Topbaş’tan Üsküdar ve Beykoz’a ziyaret…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Üsküdar ile Beykoz Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Başkan Topbaş, İstanbul’a hizmet etmeye hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

Başkan Kadir Topbaş’a ziyaretler…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Almanya Eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff, Belarus Cumhuriyet Konseyi Başkanı Anatoliy Rubinov ve Harp Akademileri Komutanı Abdullah Recep ile ayrı ayrı görüştü.

Vali Şahin’den iade-i ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile biraraya geldi. Vali Şahin, İstanbul Valiliği olarak her zaman İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanında olduklarını söyledi.

ABD’de önemli temaslar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Amerika Birleşik Devletlerindeki temasları kapsamında Los Angeles’ta düzenlenen CityLab Zirvesi’ne katıldı. İkili görüşmelerde bulunan Başkan Topbaş, İstanbul’da gerçekleştirilen projeleri anlattı.

Kuşaktan Kuşağa Mimarlar Buluşması…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Kuşaktan Kuşağa Geleneksel Mimarlar Buluşması”nda eski sınıf arkadaşlarıyla biraraya geldi. Mimarlık mesleğinde 30, 40, 50, 60 ve 70 yılını doldurmuş mimarlara plaket verildiği törende, Başkan Kadir Topbaş’a da mesleğinde 40’ıncı yılını doldurması dolayısı ile plaket takdim edildi.

AB Bakanının ziyareti…

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Saraçhane’deki Başkanlık Makamı’nda ziyaret etti.

Başkan Topbaş’tan “hayırlı olsun” ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, göreve yeni başlayan İstanbul Valisi Vasip Şahin’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

İstanbulluların huzuru için…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Saraçhane’deki Başkanlık Sarayı’nda mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı. İstanbulluların güzel bir bayram geçirmesi için bir takım tedbirler aldıklarını belirten Başkan Topbaş, “Biz bayram yapmıyoruz, bayram yaptırıyoruz.” dedi.