Başkan Topbaş taksicileri sevindirdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur ile biraraya geldi. Başkan Topbaş, İstanbul’daki taksicilerin, raylı sistem, deniz ve lastik tekerlekli taşımacılığa destek verecek şekilde entegre olarak çalışmasını hedeflediklerini söyledi.

Konuk Vali’den Başkan Topbaş’a övgü…

Orta Afrika Çad Valisi Haoua Outmane Djame, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti. Konuk Vali, dünyanın hiçbir yerinde böylesine halkın içinde olan bir başkan daha görmediğini söyledi.

İstanbul’u demir ağlarla örüyoruz

Anadolu Yakası’nın ikinci metrosu olan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe Metro Hattı’nın ilk tünellerinde son kazı vuruşu yapıldı. Çarşı İstasyonu ile Ümraniye İstasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle birleştirildi. Başkan Topbaş, 2016 yılında günde 7 milyon İstanbullunun raylı sistemleri kullanacağını söyledi.

Dünyaya örnek oluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları İSMEK’in 16’ncı Genel Sergisi, Başkan Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş tarafından açıldı. Başkan Topbaş, İSMEK’in sadece Türkiye’de değil bütün dünyada model olduğunu söyledi.