Başkan Topbaş, BM Genel Sekreter Yardımcısı Kaag’ı ağırladı

BM Genel Sekreter Yardımcısı Sigrid Kaag ile görüşen Başkan Topbaş, dünyanın birçok şehrine birikimlerini aktaran İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin teknoloji yatırımlarında da dünyanın en önde gelen belediyesi olduğunu söyledi.

Adliye koridorlarında sanat rüzgarları esti!

İSMEK eğitimleriyle meslek sahibi olan tutuklu ve hükümlülerin çalışmalarından oluşan sergi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla açıldı.

İstanbul dönüşümle yenileniyor!

“Deprem Odaklı Kentsel Dönüşüm Projeleri Yıkım ve Toplu Anahtar Teslimi ile 437 Yeni İETT Otobüsünün Hizmete Alım Töreni”, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

İngiltere’den Olimpiyat desteği…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson’ı Saraçhane’deki Başkanlık Makamı’nda ağırladı. Başkan Topbaş, İstanbul’u 2020 Olimpiyat Oyunları’na hazırladıklarını söyledi.

İstanbul ve Bingazi’nin kardeşliği…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Libya’nın Bingazi Belediyesi arasında “Kardeş Şehir Protokolü” imzalandı. Başkan Kadir Topbaş, Bingazi’nin gelişmesi ve insanların mutlu olacağı bir kent haline gelmesi için önemli katkıda bulunacaklarını söyledi.

İstanbul’dan Gana’ya destek...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Gana’nın Akra şehri Belediye Başkanı Alfred O. Vanderpuiye, iki şehir arasında çeşitli konularda işbirliğini öngören mutabakat zaptını imzaladılar.

2020 Olimpiyat Oyunları için güç birliği…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Yönetim Kurulu Üyeleri ile biraraya geldi. Başkan Kadir Topbaş, spor yazarlarından 2020 Olimpiyat Oyunları’nı İstanbul’a getirmek için güç birliği yapmalarını istedi.

İstanbul demir ağlarla örülüyor…

İstanbul trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak raylı sistemlerinin bir parçası olan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe Metro Hattı’nın tünel açma çalışmaları, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle başladı.

Bayrampaşa’da adım adım dönüşüm...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bayrampaşa Bereç’teki sanayi alanını hizmet ve ticaret alanına dönüştürecek kentsel dönüşüm projesini başlattı. Başkan Kadir Topbaş, millete hizmet sevdası ile çıktıkları yolda gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Başkan Kadir Topbaş, Gana Cumhurbaşkanı ile görüştü

Liberya’da yapılan “Seçkin Kişiler Üst Düzey Paneli”ne katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gana Cumhurbaşkanı Johnson Dramani Mayama’nın daveti üzerine Gana’ya gitti.

İşbirliğinde ilk adım...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gana ziyareti kapsamında işadamları ile biraraya geldi. Başkan Topbaş, Akra Belediyesi ile ticari, kültürel ve alt yapı konularında işbirliği protokolü imzalanacağını söyledi.

Akil Adamlar gelecek için Liberya’da toplandılar…

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, üyesi olduğu “2015 Sonrası Kalkınma Gündemi Konusunda Seçkin Kişiler Üst Düzey Paneli”nin Liberya’daki 3’üncü toplantısına katıldı.

Liberya Devlet Başkanı’ndan Başkan Topbaş’a teşekkür…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Akil Adamlar 2015 Sonrası Kalkınma Gündemi Toplantısı” için gittiği Liberya’da üst düzeyde ağırlandı. Liberya Devlet Başkanı Ellen Johnson Sirleaf, katkılarından dolayı Başkan Topbaş’a teşekkür etti.

Liberya’da Türkiye rüzgarı…

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “2015 Sonrası Kalkınma Gündemi Konusunda Seçkin Kişiler Üst Düzey Paneli”nin Liberya’da yapılan 3’üncü toplantısına katıldı.