Başkonsoloslar İstanbul’da yaşamaktan memnun

Başkan Kadir Topbaş, sık sık yabancı misyon temsilcileri ile bir araya gelerek İstanbul’u anlatıyor. İlki geçtiğimiz aylarda gerçekleşen toplantıların ikincisi Emirgan Korusu’nda gerçekleşti. Başkan Topbaş ve İstanbul’da görev yapan 50 kadar Başkonsolosun katıldığı toplantıda İstanbul konuşuldu.

1. Ordu Komutanı'ndan iade-i ziyaret

Geçtiğimiz Ağustos şurasından sonra 1. Ordu Komutanı olan Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı Saraçhane'de bulunan Başkanlık Sarayı'nda ziyaret etti.

Başkan Topbaş şampiyon güreşçiye “ev” hediye etti

Başkan Kadir Topbaş, Moskova’da gerçekleşen Dünya Güreş Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan İ.B.B. Spor Kulübü Sporcusu Selçuk Çebi’ye ev hediye etti.

Gece yarısı alışverişi İstanbul’a renk kattı

Nişantaşı, İstinye Park ve Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirilen “Fashion’s Night Out İstanbul/Modanın En Büyük Alışveriş Partisi”, indirimleri ve şovlarıyla İstanbullulara renkli bir gece yaşattı. Bu tür organizasyonların İstanbul’un marka değerini arttırdığını belirten Başkan Topbaş da organizasyona destek verdi.

Altı “otopark” üstü “park”

İstanbul’un her tarafında yeni ve çevreye duyarlı projeler hayata geçiyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Esenler’de 7 milyon TL harcanarak inşa edilen Nene Hatun Yeraltı Otoparkı ve Parkı; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve çok sayıda Esenlerlinin katılımıyla açıldı.