Onlar gönüllerin de şampiyonu

Olimpiyatlar ve Paralimpik Oyunları’nda madalya kazanan sporcularımız, kurulan “Kırmızı Beyaz Kürsü”de halkımızla buluştu. Madalya kazanan efsane sporcuların onurlandırıldığı gecede konuşan Başkan Topbaş, “Türk bayrağını göndere çeken sporcularımız övülmeye ve hatırlanmaya değerdir” dedi.

Ecdat yadigârı çeşmeler ihya oluyor

“2010 Avrupa Kültür Başkenti” İstanbul’da 15 önemli Osmanlı çeşmesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İTO işbirliğiyle restore ediliyor.

Amatör spora destek devam ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2004 yılından bu yana yürüttüğü spora destek çalışması kapsamında 700’ü aşkın amatör spor kulübüne tesis, saha ve malzeme yardımına devam ediyor.

Kanada İstanbul’a yerleşiyor

Kanada Büyükelçisi Mark Bailey, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir havada geçen görüşmede Kanada’nın İstanbul’da başkonsolosluk kurarak ikili ilişkilerin daha da geliştirilmesi kararlaştırıldı.

Sağlıklı nesiller için ‘Altın Ekmek!’

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. (İHE), İstanbullulara çok besleyici ve besin değerleri yüksek yeni bir ekmek sundu. İçeriğinde yoğun miktarda Fındık, Üzüm, Ruşeym, Keçiboynuzu, Zerdeçal bulunan ‘Altın Ekmek’i İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tanıttı.