Taksi şoförlerinin eğitimleri tamamlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'na bağlı Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün taksi şoförlerinin bilinçlendirilmesini sağlamak amacıyla düzenlediği 2008 yılı eğitimleri tamamlandı.

Şampiyonluk kupası Başkan Topbaş’a...

Muhteşem bir mücadele sonucunda yeniden Turkcell Süper Lig’e çıkmaya hak kazanan Kasımpaşa Futbol Takımı, Başkan Kadir Topbaş’ı ziyaret etti. Başkan Topbaş, “Kasımpaşalı olarak size teşekkür ediyorum...

İstanbullu bayanlar ‘Anneler Günü’ konseriyle coştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Anneler Günü” kutlama programında duygu ve coşku bir aradaydı. Abdi İpekçi Spor Salonu’nu dolduran annelere ve anne adaylarına hitap eden Başkan Topbaş, “Annelerin daha iyi yetişmesi ve yaşaması için sağlıktan, eğitime ve spora kadar önemli hizmetler veriyoruz” dedi.

Filenin de en büyüğü Büyükşehir!

Birçok alanda ilklere imza atan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Erkek Voleybol Takımı da çok önemli bir başarı kazanarak Aroma Voleybol 1. Ligi’nde Türkiye Şampiyonu oldu...

Bakan Eroğlu’ndan Başkan Topbaş’a tebrik ziyareti

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret ederek yeniden göreve seçilmesinden dolayı tebrik etti.

“12. Avrasya Ekonomi Zirvesi” İstanbul’da başladı

“12. Avrasya Ekonomi Zirvesi”nde konuşan Başkan Topbaş, İstanbul’un dünyada önemli kararların alındığı bir turizm, kongre ve finans kenti olma yolunda hızla ilerlediğine dikkat çekti.