Yeni vapurlarla Sirkeci-Harem Hattı’nda köprü kuruldu!...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İDO, Sirkeci-Harem hattında 4. modern arabalı vapur Sadabat’ı hizmete alarak günlük 15 bin aracı karayolu trafiğinden kurtardı. Törende konuşan Başkan Topbaş, “Gemilerimiz müthiş bir hız ve konfor sergileyerek Sirkeci-Harem hattı adeta bir köprü vazifesi görüyor” dedi.

Lüksemburglu Bakandan İstanbul’daki çalışmalara övgü…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret eden Lüksemburg Dış Ticaret ve Spor Bakanı Jeannot Krecke, “Daha önceki ziyaretimle karşılaştırdığımda İstanbul’un çok daha modern bir çizgiye kavuşmuş olduğunu gördüm” dedi.

İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Kadir Topbaş’a Ziyaret

İlköğretim haftası münasebetiyle Ali Cevat Özyurt İlköğretim Okulu öğrencileri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Tobbaş’ı Saraçhane’deki makamında ziyaret etti. Ziyarete İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer’de katıldı.

Dünyadan önce İstanbul İtfaiyesi’nde tam donanımlı 100 araç

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Zeytinburnu Kazlıçeşme’de 60 adet İtfaiye müdahale aracı, 2 adet mobil vinç ile 38 adet hizmet aracının hizmete alınması törenine katıldı.

Başkan Topbaş Meclis Üyeleri ile iftarda buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyelerine iftar veren Başkan Topbaş, “Geriye baktığımızda dönemimizde hep birlikte İstanbul’a çok şeyler yaptığımızı ve çok önemli izler bıraktığımızı görüyoruz” dedi.

Başkan Kadir Topbaş, 77 günde mucizeye imza atan işçilerle iftar yaptı

İstanbul Büyülşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş metrobus hattını 77 gün gibi kısa bir sürede bitiren işçilerle iftar yaptı.

Başkan Kadir Topbaş basın mensuplarına Swiss Otel’de iftar verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türk medyasının yazılı ve görsel basının mensuplarına Swiss Otel’de iftar verdi.

Avcılar-Zincirlikuyu arası metrobüsle 38 dakika!...

Avcılar-Topkapı arasındaki metrobüsü Zincirlikuyu’ya uzatan 10.5 kilometrelik hat, Başkan Topbaş’ın da katıldığı deneme seferiyle hizmete girdi. Okulların açılışına yetişen Avcılar-Zincirlikuyu hattı; hızlı, konforlu ve klimalı bir yolculukla 38 dakikaya indi.