Suudi Arabistan Başkonsolosundan Başkan Topbaş’a ziyaret…

Suudi Arabistan’ın yeni Başkonsolosu Abdulwahab M. Sheikh, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul’da “Deniz Taksi” dönemi başladı

İstanbul’un şehir içi deniz ulaşımında 365 gün 24 saat kişiye özel hizmet verecek ve yolcuyu çağırdığı duraktan alıp istediği yere bırakacak olan alternatif deniz ulaşım vasıtası “Deniz Taksiler” törenle hizmete alındı. İstanbullular, 444 4 436 İDO Çağrı Merkezi kanalı ile bu hizmeti alabilecek.

İstanbul uyuşturucuyla mücadelede de Türkiye’ye örnek olacak…

Başkan Topbaş’ı ziyaret eden T.B.M.M. Uyuşturucu ve Uyuşturucu Kaçakçılığını Araştırma Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, “Sayın Topbaş’tan, istisnasız bütün üyelerimizin memnun olduğu çalışmalar dinledik. İstanbul’daki kapalı spor salonları, İSMEM ve izci kampı Türkiye’deki belediyelere yaygınlaştırılmalıdır” dedi.

İngiliz Başkonsolos’tan Başkan Topbaş’a veda ziyareti…

Görev süresi dolan İngiltere’nin İstanbul Başkonsolosu Barbara Hay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a veda ziyaretinde bulundu.

Başkan Topbaş’ın Tepebaşı’ndaki hayali gerçekleşiyor…

Tepebaşı’nda TRT stüdyolarının ve İMP’nin bulunduğu alana, projesini dünyaca ünlü mimar Frank Gehry’nin çizdiği ve içinde dram tiyatrosu ile konser salonunun da bulunacağı muhteşem bir kültür merkezi yapılacak.

“Yeni İspanya Elçisi ve Eski Dost”tan Başkan Topbaş’a ziyaret…

İspanya Büyükelçisi olarak atanan eski Barselona Belediye Başkanı ve Bakan Joan Clos, kadim dostu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.