Çocuklar Büyükşehir’in 23 Nisan şenliğinde doyasıya eğlendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla düzenlediği “Çocuk Şenliği”ne katılan çocuklar, müzik ve eğlence gösterileriyle doyasıya eğlendi. Muhteşem şenlikte çocuklara Başkan Topbaş da eşlik etti.

Başkan Topbaş’tan 163. yılını kutlayan ‘Türk Polis Teşkilatı’na tebrik…

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Türk Polis Teşkilatının 163. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

“Lale Güzellemesi” ile lalenin tarihine yolculuk…

Başkan Topbaş, bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Uluslararası Lale Festivali” kapsamında “Lale Yansımaları Sergisi” açılışını yaptı ve lalenin tarihine yolculuk yapan “Lale Güzellemesi” isimli kitabı tanıttı.

“İstanbul Öğrenci Kulüpleri Platformu” açıldı

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin desteğinde yerel yönetim ve öğrenci kulüpleri ile projeler üretmeyi amaçlayan “İstanbul Öğrenci Kulüpleri Platformu” Başkan Kadir Topbaş’ın da katıldığı bir törenle açıldı.

‘Akıllı Durak’ ile otobüs beklemek tarihe karışıyor…

Türkiye’nin ilk güneş enerjisiyle çalışan “Akıllı Durak” ile “Yolcu Bilgilendirme Sistemi”ni tanıtan Başkan Topbaş, ilk uygulaması metrobüste yapılacak sistemle İstanbulluların ‘Hangi otobüs hangi duraktan geçer?’ ...