Büyükşehir’den Şile’ye 217 Milyon YTL'lik dev yatırım

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Şile'de yaptırılan dev yatırımlar hizmete girdi.

Cumhuriyetimizin 85. yıl coşkusuna yaraşır kutlama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 85. yıl kutlamaları çerçevesinde İstanbul Boğazı’nda yapılan lazer ve havai fişek gösterisi İstanbullulara ve tüm Türkiye'ye unutulmaz anlar yaşattı.

İSPARK’tan SMS yöntemiyle ödeme sistemi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK ve Turkcell’in ortak çalışması ile İSPARK otoparklarındaki ödemeler artık SMS sistemiyle ödenebilecek.

Gelecek kuşaklara geçmişten ve günümüzden bir hediye; “Anılarda İstanbul”

İstanbul’da yaşayan değişik kesimlerden ünlü kişilerin İstanbul ile ilgili anılarının yer aldığı “Anılarda İstanbul” çok sayıda davetlinin katılımıyla basına tanıtıldı.

CeBIT Bilişim Eurasia, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Bilişim Zirvesi'08 ve CeBIT fuarınının açılışına katıldı. Kadir Topbaş ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım açılış kurdelesini beraber kesti.

Beylikdüzü 40 Trilyonluk yatırımlarına kavuştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Beylikdüzü'nde yapılan açılışlarda vatandaşlarla kucaklaştı. Büyükşehir Belediyesi tarafından Beylikdüzü'nde yaptırılan ve yaklaşık 40 Trilyon'a mal olan yatırımlar hizmete açıldı.

218 kurs merkezinde 123 branşta eğitim verecek İSMEK’te yeni dönem

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş’ın da açılışında bulunduğu İSMEK'in 2008-2009 eğitim döneminde 218 kurs merkezinde 123 branşta eğitim verilecek.

Taşoluk’ta 41 yeni proje hayata geçirildi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Taşoluk Belediyesi’nin toplu açılış törenlerine katıldı.