Zafer Bayramı İstanbul’da da coşkuyla kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 85. yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamaları dolayısıyla Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda ve Vatan Caddesi’nde tören düzenlendi.

Yeni ‘Kent Merkezleri’ ile İstanbul’un cazibesi arttırılıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş; İkitelli, Cendere, Kartal ve Riva başta olmak üzere ilk etapta 12 bölgenin İstanbul’un yeni ve modern kent merkezleri haline getirileceğini açıkladı.

Metrobüs’te ilk sefer 15 Eylül’de…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Mayıs 2006 yılında çalışmalarına başlanan metrobüsün Topkapı-Küçükçekmece arasındaki ilk seferini 15 Eylül’de yapacağını açıkladı.

Melen Çayı 74 gün sonra İstanbul ile buluşuyor…

İstanbul’a Melen Çayı’ndan su getirmek amacıyla gece gündüz sürdürülen çalışmalar 74 gün sonra tamamlanacak ve 20 Ekim’de İstanbullular Melen suyunu kullanmaya başlayacak. Gazetecilerle bölgeyi gezen Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul'un kaynağı geliyor, İstanbullulara su sıkıntısı yaşatmayacağız” dedi.

Kore İstanbul’a Başkonsolosluk açtı

Kore Cumhuriyeti İstanbul’a Başkonsoluk açtı ve ilk Başkonsolos Seong Tack Baek Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Brooklyn Belediye Başkanından Başkan Topbaş’a ziyaret…

Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

ABD’nin yeni Başkonsolosundan Başkan Topbaş’a ziyaret

Göreve yeni atanan ABD’nin İstanbul Başkonsolosu Dr. Sharon Weiner Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.