OKS şampiyonlarına Başkan Topbaş’tan ödül…

OKS’de Türkiye’nin en iyi ilk dört derecesini İstanbul’a getiren Fatih Özkan, Ahmet Ali Dinler, Onur Can Soybir ve Ömer Gaffar Ekici Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından ödüllendirildi.

İstanbul’da dev sağlık tesisleri hizmete girdi

İstanbul’daki en büyük sağlık tesisi olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ile 5 sağlık kuruluşu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Başkan Kadir Topbaş tarafından hizmete alındı.

Eski ABD Dışişleri Bakanı’ndan Başkan Topbaş’a ziyaret…

Eski ABD Dışişleri Bakanı Madeleine Albright, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir 23. deniz otobüsünü filosuna kattı

İstanbul için özel olarak yaptırılan ve diğer deniz otobüslerine göre daha çevreci, daha büyük pencereli olan Kemal Reis-5 Deniz Otobüsü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından hizmete alındı.

Brezilya ile İstanbul arasında ‘ekonomik işbirliği…’

Brezilya Büyükelçisi Cesrio Melantioniz Neto ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul ile Brezilya’nın Sao Paulo şehri arasında ekonomik işbirliği için iyi niyet mektubu imzalanacağını açıkladı.

Başkan Topbaş; “Günlük su tasarrufundan fazla buharlaşma var!...”

İstanbul’da günlük su tasarrufundan daha fazla buharlaşma olduğunu belirten Başkan Topbaş, “20 Ekim’de getireceğimiz Melen Çayı İstanbul’u rahatlatacak. İstanbullulardan su kullanımına biraz daha dikkat etmelerini istiyorum. Yüzde 10’lardaki tasarruf yüzde 25’i bulduğunda sıkıntımız kalmaz” dedi.

Başkan Topbaş oyunu Florya’da kullandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, oyunu Eşi Özleyiş ve Oğlu Mustafa Ömer Topbaş ile birlikte Florya’da bulunan Murat Kölük İlköğretim Okulu’nda kullandı.

Bakan Coşkun’dan Başkan Topbaş’a veda ziyareti

Seçimlerde milletvekili adayı olmayan Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a makamında veda ziyaretinde bulundu.