Teftiş Kurulu Başkanlığı’na anlamlı ziyaret…

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Teftiş Kurulu Başkanlığını ziyaret etti.

Fransız Elçi İstanbul’daki çalışmalara hayran kaldı!..

Fransa Büyükelçisi Bernard Emie ve Avustralya Büyükelçisi Peter Doyle Başkan Topbaş’ı ziyaret etti.

Dünyanın en büyük ağaçlandırma seferberliğini Başbakan Erdoğan başlattı

Melen Projesi’nin resmi açılışı ve 2 milyon 300 bin hektarlık alanı kapsayan dünyanın en büyük ağaçlandırma seferberliği Başbakan Erdoğan, Bakanlar Eroğlu ve Özak ile Başkan Topbaş’ın katıldığı bir törenle gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Bayramı’nın en güzel fotoğrafları ödüllendirildi

İstanbul’da gerçekleştirilen görkemli Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını ölümsüzleştiren en güzel fotoğraflar Başkan Topbaş tarafından ödüllendirildi.

Büyükşehir’den engellilere akülü sandalye ve işitme cihazı…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dünya Özürlüler Günü’nde engelli vatandaşlara 200 akülü tekerlekli sandalye, 500 işitme cihazı ve 150 ses kayıt cihazı hediye etti.

Başkan Topbaş; “Yerel yönetimlerin dünya barışına katkısı çok büyük…”

UCLG-MEWA Kongresi’nde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Biz yerel yöneticilerin, ülkelerimizin barışa olan katkısında küçümsenmeyecek kadar büyük payı olduğuna inanıyorum” dedi.

Başkan Topbaş; “İstanbul barış ve hoşgörünün reçetesidir…”

Avrupa Bölgeler Komitesi Başkanı Michel Delebarre ve heyetine Çırağan Sarayı’nda akşam yemeği veren Başkan Topbaş, “İstanbul dünyadaki etnik ve kültürel sorunların çözümünde bir reçetedir. Böyle zengin bir birikimin AB’ye katılmasında her iki taraf için büyük faydalar bulunmaktadır” dedi.

Başkan Topbaş Büyükşehir personeliyle bayramlaştı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeliyle bayramlaşan Başkan Kadir Topbaş, “Tüm İstanbulluların ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Hayırlı olmasını, barış ve huzur getirmesini diliyorum. İstanbulluların sağlık, sıhhat ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmesi için her türlü tedbiri aldık” dedi.

Avrupa Bölgeler Komitesi Başkanı’ndan Başkan Topbaş’a ziyaret…

Avrupa Bölgeler Komitesi Başkanı Michel Delebarre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyarette Delebarre’ye Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’daki çalışmaları ve projeleri hakkında brifing verildi.

‘Mimar Kemaleddin Sergisi’ni Mimar Topbaş açtı

Önemli Türk mimarlarından Kemaleddin Bey’in çalışmalarının yer aldığı “Mimar Kemaleddin: Tarihin Dönüm Noktalarında Bir Mimar” sergisi, Taksim Sanat Galerisi”nde açıldı.