Sevinç İnönü'den Başkan Topbaş’a teşekkür ziyareti...

Erdal İnönü’nün Eşi Sevinç İnönü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Öğretmenler Günü coşkuyla kutlandı...

İSMEK tarafından, Feshane Kültür Merkezi’nde öğretmenler günü dolayısıyla bir kutlama programı düzenlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da katıldığı organizasyonda İBB Kent Orkestrası, Türk Sanat Müziği Konseri verdi.

Mısır Büyükelçisi’nden Başkan Topbaş’a ziyaret…

Yeni göreve başlayan Mısır’ın Ankara Büyükelçisi Alaa El Hadidi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Büyükşehir’de tarihi an; Cumhurbaşkanı Gül Saraçhane’de…

Türkiye Cumhuriyeti’nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, şu dakikalarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ediyor.

Dünya Diyabet Günü’nde anlamlı yürüyüş…

14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle sanatçı, siyasetçi ve diyabet hastaları Beyoğlu'nda “Global Diyabet Yürüyüşü” yaptı. Yürüyüşe katılan Başkan Topbaş, “Diyabetle mücadele edenlerin yanında olmak görevimizdir” dedi.

Başkan Topbaş; “UCLG ile ülkemiz dünyada daha çok söz sahibi olacak”

UCLG’nin Eş Başkanı seçilmesini basın toplantısıyla değerlendiren Başkan Topbaş, “Uluslararası platformda bugüne kadar bizim adımıza birileri karar verdi. Bundan sonra artık İstanbul ve Türkiye olarak uluslararası arenada varız” dedi.

Başkan Topbaş UCLG Eş Başkanı oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Dünya Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler (UCLG) teşkilatı eş başkanı oldu.

Başkan Kadir Topbaş; “İstanbul yatırımcılar için büyük bir fırsat...”

Forum İstanbul’da konuşan Başkan Topbaş, “İstanbul yatırımcılar için büyük bir fırsat. Bürokratik engelleri kaldırarak yatırımcılara bu fırsatı veriyoruz” dedi.