İstanbullular Cumhuriyetin 84. yılını coşkuyla kutladı

İstanbul’da düzenlenen Cumhuriyet Bayramı’nın 84. yıldönümü kutlamalarında birlik ve beraberlik mesajları yükseldi. Törene katılan binlerce İstanbullu ellerindeki bayraklarla Cumhuriyet’in kuruluş coşkusunu yeniden yaşadı.

Muhteşem Cumhuriyet kutlaması İstanbul Boğazı’na yakıştı…

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 84. yılı İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen görkemli ışık, ses, lazer ve havai fişek gösterileriyle kutlandı.

Hannover Belediye Başkanı’ndan Başkan Topbaş’a ziyaret

Cebit Fuarı için İstanbul’a gelen Hannover Belediye Başkanı Stephan Weil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Topbaş; “Vatandaşa hizmet için varız!...”

Zabıta ve İtfaiye personeliyle bayramlaşan Başkanı Kadir Topbaş, “Vatandaşlarımız adına görev yapıyoruz. Bu nedenle onların durumunu anlamaya çalışmalı, sevecen davranmalı, destek olmalı ve doğruları anlatmalıyız” dedi.

Başkan Topbaş; “Güzelliklerle dolu bir bayram diliyorum…”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ve belediye çalışanlarıyla bayramlaşan Başkan Kadir Topbaş, “Çocuklarımızın geleceğini beraber inşa ettiğimiz İstanbul’dan güzelliklerle dolu bir bayram diliyorum” dedi.

Başkan Topbaş İstanbul protokolüne iftar verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın İstanbul protokolüne verdiği iftar yemeğine Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın yanı sıra, dini cemaat liderleri, işadamları ve Büyükşehir Bürokratları katıldı.

Başkan Kadir Topbaş gazetecilerle iftarda bir araya geldi

Gazetecilere Swissotel’de iftar yemeği veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 2008 yatırım programının Belediye Meclisi’nden oybirliğiyle geçtiğini belirterek, “Bu programı realize etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.