Taksim-Kabataş arası artık sadece “110 saniye…”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi dev bir raylı sistem yatırımını daha tamamladı. Taksim - Kabataş arasını 110 saniyeye indiren Füniküler Sistemi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Başkan Kadir Topbaş tarafından hizmete açıldı.

Ömer Balıbey’den Başkan Topbaş’a veda ziyareti…

Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürlüğü’ne atanan Ömer Balıbey ile yeni İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir ile bağlı kuruluşlarında toplu sözleşme sevinci…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İSKİ, İGDAŞ, BELBİM A.Ş, İSTON A.Ş, İSFALT A.Ş., İSBAK A.Ş. ve KÜLTÜR A.Ş.’ye bağlı 13 bin 500 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi, Başkan Kadir Topbaş ve sendika temsilcilerinin katılımıyla imzalandı. Yeni sözleşmesiyle işçi ücretlerine yüzde 18 zam yapılırken, ortalama net aylık ücreti 1217 YTL oldu.

Başkan Topbaş; “Sağlığa çok ciddi yatırımlar yapıyoruz…”

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi kampüsünde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 500 kişinin muayenesinin yapılabileceği yeni poliklinik binasının ile yenilenen 40 yataklı hizmet binasının açılışını Başkan Kadir Topbaş gerçekleştirdi.

Başkan Topbaş'tan konut fırsatçılarına tavır...

Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü konut projelerinin çok başarılı geçtiğini açıklayan Başkan Topbaş, konutta haksız kazanç elde etmek isteyenlere asla müsaade etmeyeceklerini söyledi.

Başkan Topbaş ile Washington Belediye Başkanı, Bahçeşehir Üniversitesi’nde

Bahçeşehir Üniversitesi´nin 2005-2006 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Washington Belediye Başkanı Anthony Williams’ın katılımıyla yapıldı.

Başkan Topbaş Boşnak öğrencilerle yemek yedi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye’yi ziyarete gelen 120 Boşnak öğrenciyi Florya Sosyal Tesisleri’nde ağırladı.