Üsküp Belediye Başkanı´ndan Başkan Topbaş’a ziyaret...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Üsküp Belediye Başkanı Trifun Kostovski’yi makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Tophane Meydan Çeşmesi yeniden İstanbul’a kazandırıldı

Üç asrı aşan geçmişiyle Osmanlı çeşme mimarisinin en önemli eserlerinden biri olan Tophane Meydan Çeşmesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Saka Su işbirliğiyle restore edilerek hizmete açıldı.

Okuma-Yazma öğrenen 35 bin İstanbullu ‘İlk Diploma’ heyecanını yaşadı

Büyükşehir Belediyesi’nin “Haydi İstanbul, Okuma-Yazma Bilmeyen Kalmasın” sloganıyla başlattığı okuma-yazma kurslarından mezun olan 35 bin İstanbullu bugün ilk diplomalarını almanın heyecanını yaşadılar. Başkan Topbaş; “Hedefimiz İstanbul’da okuma-yazma bilmeyen bir tek kişinin kalmaması” dedi.

İstanbul’daki şehit aileleri ile gazilere ‘Devlet Övünç Madalyası’ verildi

İstanbul’daki 29 şehit ailesi ile 6 malul gaziye Başkan Topbaş ve Orgeneral Başbuğ’un da katıldığı bir törenle “Devlet Övünç Madalyası ve Beratı” takdim edildi.

İstanbul Cup Tenis Turnuvası’nın ödülünü Başkan Topbaş verdi

Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2006 Tenis Turnuvası´nda, teklerde birinciliği İsrailli raket Shahar Peer kazandı. Ödülleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay birlikte verdi.

Fethin 553. yılında kadırgalar yeniden karadan yürütüldü…

İstanbul’un Fethi’nin 553. yıldönümü kutlamaları, kadırgaların yüzyıllar sonra yeniden Marmara Denizi’nden Haliç’e karadan yütürülmesiyle başladı. Törende konuşan Başkan Topbaş, “İstanbul, Osmanlı ile birlikte yeniden imar edildi ve gerçek anlamda bir barış şehri oldu” dedi.

Başkan Topbaş; “Her genç bir bayrak, yükseklerde durmalı!”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla toplandı. Toplantıda konuşan Başkan Topbaş, “Her gencimizin birer bayrak olduğuna ve daima yükseklerde olması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

İstanbul’daki 19 Mayıs kutlamaları İnönü Stadı’nda devam etti...

Taksim´de başlayan 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, İnönü Stadı’nda Başkan Topbaş ve Orgeneral Başbuğ’un da katıldığı törenle sürdü.

Başkan Topbaş, “Bütün denizler temizlenecek, tarihi plajlar açılacak…”

Tekneyle Marmara Denizi ile buraya akan Çırpıcı ve Ayamama Derelerindeki ıslah çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İstanbul’da deniz kirliliğini 3 yılda bitireceğiz. Bütün denizler ve dereler temizlenecek, plajlar açılacak” dedi.

Başkan Topbaş sporsever Başkanlara ödül verdi

Efsane Fotospor Gazetesi’nin spor anketinde dereceye giren İlçe Belediye Başkanlarına ödüllerini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş verdi.

Başkan Topbaş AK Partili Milletvekilinin sergisini açtı

AK Parti Adana Milletvekili Recep Garip´in resimlerinin de yer aldığı karma resim sergisinin açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş yaptı.

Başkan Kadir Topbaş ile Türk Heyeti´ne Şam’da büyük ilgi…

Şam’da dostane ve samimi bir havada karşılanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile bürokratları, Suriye Devlet Başkanı Dr. Başer El Esad, Başbakan Mohammad Naji Otri ve Şam Valisi Dr. Bisr Al Sabban’dan oluşan üst düzey ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Kadir Topbaş gençlerle ağaç dikti

Başkanı Kadir Topbaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri Kemerburgaz’da ağaç dikerek hatıra ormanı oluşturdular.

Alman Büyükelçi Başkan Topbaş’ı ziyaret etti

Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.