Japon Başkonsolostan Başkan Topbaş’a ziyaret

Japonya’nın İstanbul Başkonsolosu Hironao Matsutani, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

İtalyan Başkonsolostan Başkan Topbaş’a ziyaret…

İtalya’nın İstanbul Başkonsolosu Massimo Rustico’yu kabul eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye ve İtalya arasındaki sıcak ilişkilere dikkat çekerek Beyoğlu’nda bir ‘İtalyan Sokağı’ kurmayı düşündüklerini söyledi.

Büyükşehir, İstiklal Marşı’nı en güzel okuyanları ödüllendirdi

İstiklal Marşımızın kabulünün 85. yılında “İstiklal Marşımızı Ezbere Okuma Yarışması Ödül Töreni” ve “Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü”, Başkan Kadir Topbaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Balıbey’in katılımıyla gerçekleştirildi. Dereceye giren öğrenciler İstiklal Marşı’nı okurken duygulu anlar yaşandı.

Beylikdüzü’nü güzelleştirecek projelere Başkan Topbaş´tan ödül...

“Beylikdüzü Cumhuriyet Caddesi ve Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Proje Yarışması”nda dereceye girenlere ödüllerini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş verdi.

Başkan Topbaş, ‘Kadınlara fırsat verilmelidir’

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları’nın “3. Kadın Şurası’nda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Ülkemizde bir çok kadın branşlarında başarıya elde etmişlerdir. Yeter ki kadınlara bu fırsat verilsin” dedi.

Çanakkale Şehitleri anıldı

Edirnekapı Şehitliği´nde düzenlenen Çanakkale Şehitleri´ni Anma Töreni´ne Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu, askeri ve mülki erkan ile gaziler ve şehit yakınları katıldı.

Başkan Topbaş sanayicilerin sorunlarını dinledi

Sanayicilerin sorunlarını dinleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İstiyoruz ki, şehrimizin sanayisi ve istihdamı artsın. Ancak doğru yerlerde doğru yatırımlar yapmak şartıyla… İstanbul’da çevreyi kirletmeyen, hizmet ağırlıklı bir sanayi istiyoruz” dedi.

Başkan Topbaş İsrail Başkonsolosu ile görüştü

İsrail’in İstanbul Başkonsolosu Mordehai Amihai, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Saraçhane Belediye Sarayı’ndaki makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Topbaş denizlerin korunmasına katkı sağlayanlara ödül verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Doğa ile Barış Derneği´nce 12 Haziran 2005´te İstanbul Boğazı´nda uluslararası deniz trafiğinin tehlikelerine dikkati çekmek amacıyla yapılan eyleme katkıda bulunanlara teşekkür plaketi verdi.

Başkan Kadir Topbaş; ‘Kaynaklarımızı büyük ölçüde ulaşım sorununun çözümüne ayırdık’

İTO’da konuşan Başkan Kadir Topbaş, “Kaynak ve imkanlarımızı israf etmeden en verimli şekilde kullanarak yatırıma çeviriyoruz. Çalışma arkadaşlarıma ‘bordür, tretuar çalışmalarını durdurun, tüm kaynaklarımızı ulaşım yatırımlarına ayıralım’ talimatını verdim” dedi.

Başkan Kadir Topbaş, Sultanbeyli’de tapu dağıttı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sultanbeyli’de vatandaşlara tapu dağıttı, Bahçelievler’de Kahramanmaraş dondurması kesti...

Başbakan Yardımcısı Şener ile Başkan Topbaş “Ağıtlar ve Anıtlar” sergisini açtı

AK Parti Milletvekili Süleyman Gündüz’ün “Ağıtlar ve Anıtlar” konulu fotoğraf sergisi Dolmabahçe’de açıldı. Açılışa Başbakan Yardımcısı Şener, İçişleri Bakanı Aksu, Çevre ve Orman Bakanı Pepe, Devlet Bakanı Çubukçu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş da katıldı.