İstanbul´un 2006 turizm hedefleri masaya yatırıldı

Saraçhane Belediye Sarayı’nda Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da katıldığı bir toplantı yapılarak, İstanbul’a yönelik 2006 turizm hedefleri konuşuldu. Bakan Koç, her ilçede 5 yıldızlı bir otel yapılmasını istedi.

Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, Başkan Topbaş’ı ziyaret etti

TBMM´nin Eski Başkanlarından ve Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a Saraçhane Belediye Sarayı’ndaki makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Bakan Koç ve Başkan Topbaş, EMITT Turizm ve Seyahat Fuarı´nı açtı

EMITT Turizm ve Seyahat Fuarı ile HOTEQ Otel Ekipmanları Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından açıldı. Açılışa Pakistan ve Endonezya’nın Turizm Bakanları ile birçok ülkenin meslek örgütleri ve sektör temsilcileri katıldı.

Başkan Topbaş; ‘İstanbul bilginin teknolojiyle buluştuğu bir kent olacak!’

Güngören Belediyesi’nin kurduğu Bilgi Evi’nin açılış töreninde konuşan Başkan Kadir Topbaş, İstanbul’da Teknokent kurulması için başlatılan çalışmaların son noktaya geldiğini belirterek, “İstanbul bilginin teknolojiyle buluştuğu bir kent olacak” dedi.

Başkan Topbaş; ‘Ayakları yerden kesilmeyen, adaletli bir yönetimiz…’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İş konusunda herkese eşit mesafedeyiz. Halk da bizim gözümüz kulağımız. Ayaklarımızı yerden kesmeden, bulutların üstüne çıkmadan adaletli bir yönetim sergiliyoruz” dedi.

Başkan Topbaş Silivri’de karla mücadele çalışmalarına katıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Silivri’de köy yollarındaki karla mücadele çalışmalarına katıldı ve soba zehirlenmesi nedeniyle 3 mensubunu kaybeden Altınçekiç ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Başkan Kadir Topbaş; ‘Ulaşımdaki yatırımlarımız 20 yılda yapılanlara eşit!’

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde üyelere hitap eden Başkan Kadir Topbaş, “Bu dönemki hizmetlerimiz, geçmiş 20 yılda yapılan çalışmaların toplamı kadar olacak” dedi.

Başkan Kadir Topbaş, Londra’da İstanbul’u tanıttı

Londra’da 8. Türk Tekstil Ürünleri Fuarı’nın açılışını yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Londra Belediye Başkanı Ken Livingstone’u da ziyaret ederek, bu yıl İstanbul’da yapılacak olan Dünya Belediye Başkanları Zirvesi’ne davet etti.