İngiltere Büyükelçisi’nden Başkan Kadir Topbaş’a veda ziyareti…

Görev süresi dolan İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Sir Peter Westmacott, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a veda ziyaretinde bulundu. Başkan Topbaş’ın “Gerçek bir Türk dostu” dediği Büyükelçi Westmacott, tatillerini Türkiye’de geçireceğini söyledi.

İstanbul’un kurtuluşu coşkuyla kutlandı

“İstanbul’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu”nun 83. yıldönümü kutlamaları Vatan Caddesi’nde düzenlenen törenle devam etti. Törende konuşan Başkan Topbaş, “İstiklal Ordumuz İstanbul’a sadece hürriyetini değil ruhunu da geri kazandırmıştır” dedi.

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında muhteşem final

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 83. yıldönümü İstanbul’da görkemli törenlerle kutlandı. Resepsiyonunun ardından gerçekleşen Mustafa Sandal konseri ve Boğaziçi’ni ışık seline boğan ışık ve ses gösterileri, İstanbullulara unutulmayacak anlar yaşattı.

Başkan Topbaş; “Mobil tiyatrolarla sanatı mahallelere taşıyacağız”

Üsküdar Kerem Yılmazer Tiyatro Sahnesi’ni hizmete açan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Mobil tiyatro sahneleri kurarak sanatı İstanbul´un mahallelerine kadar taşıyacağız” dedi.

Başkan Topbaş, Şişli´de vatandaşlarla oruç açtı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile birlikte Mecidiyeköy’de bir iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

Başkan Kadir Topbaş; “Üniversitelerimiz dünya ile yarışıyor…”

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta konuşan Başkan Topbaş, “Üniversitelerimizin bilimsel araştırmalarına destek vererek üniversite yerel yönetim işbirliğinin adımlarını attık” dedi.

Başkan Kadir Topbaş Darülaceze sakinleriyle bayramlaştı

Kayışdağı Darülaceze Tesisleri’ni ziyaret eden Başkan Topbaş, burada kalan vatandaşlarla bayramlaştı. Sakinlerle duygusal anlar yaşayan ve çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Topbaş, “Toplum olarak bu insanlarımızın gönlünü hoş tutmak ve sevgimizi vermek zorundayız” dedi.

Başkan Kadir Topbaş basın mensuplarıyla iftarda buluştu

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını takip eden gazetecilere iftar veren Başkan Kadir Topbaş, “Birlikte yürüttüğümüz çalışmalarla vatandaşımızın belediyemize olan güven duygusunun her geçen gün daha da arttığını hissediyoruz” dedi.

Başbakan Erdoğan; “İstanbul’a hizmet dünyaya hizmettir!...”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topbaş tarafından Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda verilen iftar yemeği, Başbakan Erdoğan ile İstanbul’un önemli simaların katılımıyla gerçekleşti.

Başbakan Erdoğan ve Başkan Topbaş Gençlik Meclisi’nin iftarına katıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Belediye Gençlik Meclisi’ne verdiği iftar yemeğine katıldı. Başbakan Erdoğan, Gençleri mecliste görmek istediğini söyledi.