İtalyan Başkonsolostan Başkan Kadir Topbaş’a veda ziyareti…

Türkiye’de 4 yıldan beri İtalya’nın İstanbul Başkonsolosu olarak görev yapan Luciano Pezzotti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a yaptığı veda ziyaretinde bulundu.

İsrail Başkonsolosu Amihai Başkan Kadir Topbaş’ı ziyaret etti

İsrail’in İstanbul Başkonsolosu Mordehai Amihai, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Hindistan İstanbul Başkonsolosu Başkan Topbaş’ı ziyaret etti

Görevine yeni başlayan Hindistan’ın İstanbul Başkonsolosu Preveen Verma, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Topbaş; ‘Karla mücadelemiz Avrupa standartlarında…’

AKOM’da düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir’in karla mücadele çalışmalarını değerlendiren Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul’da ilk kez Avrupa standartlarında karla mücadele çalışması yaptık ve başarılı olduk” dedi.

Başkan Topbaş Valilik’teki bayramlaşmaya katıldı

İstanbul’daki yöneticiler ve üst düzey bürokratlar İstanbul Valiliği’ndeki törende bir araya gelerek bayramlaştı.

Başkan Topbaş, Vali ve Belediye Başkanlarına İMP’yi tanıttı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmara Bölgesi’ndeki Vali ve Belediye Başkanlarına İstanbul Metropoliten Planlama ve Kentsel Tasarım Merkezi’ni (İMP) tanıttı. Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul coğrafyası göçe doydu. Çevre illerde plansız göçe karşı tedbir almalıdır” dedi.

Başkan Topbaş İtfaiye ve Zabıta Personeli ile bayramlaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kurban Bayramı’nın birinci günü Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Zabıta Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.

Başkan Topbaş Büyükşehir personeliyle bayramlaştı

Saraçhane Belediye Sarayı’nda personelle ve vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Topbaş, “2006 yılı projelerin hayata geçtiği, insanların umutlarının yeşerdiği bir yıl olacak ve ulaşım başta olmak üzere İstanbul’un bütün problemlerini hep birlikte ...

“Medeniyetler İttifakı’nda Kadın”

Medeniyetler İttifakı’nda Kadının Rolü´ konulu uluslararası konferansın açılış konuşmasını yapan Başbakan Erdoğan, Kadına karşı cinsiyet ayrımcılığının ırkçılık kadar tehlikeli olduğunu söyledi.

Bahçıvanlık Kursu’nun ilk dersi Başkan Topbaş’tan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Bahçıvanlık Kursu”nun ilk dersine katılan Başkan Kadir Topbaş, “Amacımız bilimsel yöntemlerle bahçıvan yetiştirmek ve İstanbul’u çevre açısından da yaşanabilir kılmak” dedi.